poniedziałek, 18 lipca 2016

Vudu Pigmeje vs Nindża - Francesco Giovo, Marco Valtriani

Email Edytuj post

Vudu Pigmeje vs Nindża - Francesco Giovo, Marco Valtriani


Vudu Pigmeje vs Nindża - Francesco Giovo, Marco Valtriani

Tytuł: Vudu Pigmeje vs Nindża
Projektant: Francesco Giovo, Marco Valtriani
Wydawca: Black Monk
Data wydania: 2016
Liczba graczy: od 2 do 8 osób
Wiek graczy: od 7 lat
Czas rozgrywki: ok. 30 minut


"Vudu Pigmeje vs Nindża" jest dodatkiem do porywającej gry Vudu, która przyciąga uwagę ciekawą szatą graficzną i wciągającą mechaniką. Tym razem będziemy mogli wcielić się w nindżę lub zostać pigmejskim czarodziejem i rzucać kolejne, jeszcze potężniejsze Klątwy na swoich rywali. Śmiech i dobra zabawa jak zwykle gwarantowane. Tym razem dzięki dodatkowi otrzymamy dwie nowe Szkoły Magii, a opcja rozgrywek jest zwiększona, aż od 2 do 8 graczy. W pudełku odnajdziemy również nowe Artefakty oraz Wieczne Klątwy, które pozwolą nam w jeszcze większym stopniu cieszyć się z rozgrywanych potyczek.

Vudu Pigmeje vs Nindża - Francesco Giovo, Marco Valtriani

Grając wraz z dodatkiem "Vudu Pigmeje vs Nindża" zasady gry nie ulegają zmianie. Dochodzą jedynie nowe elementy charakteryzujące się innymi właściwościami i wyglądem kart. Co dostarcza dodatkowych emocji podczas grania. Możliwość gry w dwie osoby sprawia, że nawet jeżeli nie posiadamy dużego grona zapalonych graczy możemy również cieszyć się grą. Jest to ukłon w stronę graczy, którzy nie posiadają zbyt wielu partnerów do prowadzenia rozgrywek. Zaznaczyć jednak trzeba, że grą tak na prawdę możemy się cieszyć od czterech graczy wzwyż. Dlatego lepiej postarać się o większą obsadę podczas rozgrywek. Zabawa jest wtedy większa, a salwy śmiechu towarzyszą niemal cały czas. Z radością powróciłem do mrocznych, a zarazem strasznie zabawnych odmętów Vudu, mając nadzieję na kolejną porcję porywających rozgrywek. Nie zawiodłem się i po raz kolejny świetnie się bawiłem podczas grania.

Vudu Pigmeje vs Nindża - Francesco Giovo, Marco Valtriani

"Vudu Pigmeje vs Nindża" jest pozycją starannie wykonaną i przemyślaną. Oprawa graficzna dodatku trzyma poziom w stosunku do wersji podstawowej, jak i zawarte w nim elementy. Gra nadaje się dla nowicjuszy jak i osób zaznajomionych już z wieloma grami karcianymi. Jest to jeden z lepszych dodatków w jaki ostatnio grałem, zbalansowana zawartość i dbałość wykonania to zasadnicze plusy tej pozycji. Nie żałuję czasu poświęconego grze, w którą mogą zagrać weterani karcianek jak i zupełni nowicjusze w rożnym wieku. Emocjonująca i dynamiczna rozgrywka nie pozwoli Wam się nudzić. Serdecznie polecam.

UWAGA!
To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Vudu.

Zawartość pudełka:
30 kart
2 pionki
instrukcja

Za możliwość zagrania i zrecenzowania tejże gry serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Black Monk
Wydawnictwo Black Monk
3 komentarze
Unknown pisze...

W końcu z pewnością i na dodatek przyjdzie kolej;).

Unknown pisze...

Bardzo ciekawe wydanie.

Unknown pisze...

Super gra! Emocjonująca i świetna na imprezy. :D