poniedziałek, 21 maja 2018

Dylematy - Martyna Szczykutowicz

Email Edytuj post

Dylematy - Martyna Szczykutowicz


Dylematy - Martyna Szczykutowicz

Tytuł: Dylematy
Ilustrator: Martyna Szczykutowicz
Wydawca: REBEL.pl
Data wydania: 2018
Liczba graczy: 4 - 15 osób
Wiek graczy: od 18 lat
Czas rozgrywki: ok. 30 min.

„Dylematy” jest to bezkompromisowa gra imprezowa, w której będziemy mogli oceniać moralność innych graczy! Myślicie, że dobrze znacie swoich znajomych? Przekonajcie się o tym! Gra jest niezwykle oryginalna i niesztampowo wykonana. To prawdziwa gratka dla osób lubiących szybkie rozrywki i masę śmiechu podczas kolejnych partii. Gra przeznaczona jest dla pełnoletnich graczy, głównie przez mnogość dwuznacznych tematów i nieco wulgarnego języka. Wybierzcie się zatem w świat straszliwych dylematów, gdzie żaden wybór nie jest łatwy.


Dylematy - Martyna Szczykutowicz

Gra jest niesztampową grą moralną, która zmusza do podejmowania niełatwych decyzji. Podczas rozgrywki będziecie musieli usiąść w grupie od 4 do 15 osób, a następnie rozdać graczom po 2 karty do głosowania: A oraz B. Następnie podczas każdej tury będziecie odpowiadać na pytania znajdujące się na kolejnych kartach. Karty Dylematu posiadają dwie możliwości do wyboru i zadaniem każdego gracza będzie przewidzenie, jak odpowie większość uczestników rozgrywki. Punkty zostaną przyznane, jeżeli poprawnie wytypujemy wybory większości. Ostatecznie wygrywa ten gracz, któremu udało się zdobyć pięć punktów.

Dylematy - Martyna Szczykutowicz

Gra prezentuje się niezwykle ciekawie i potrafi wciągnąć na wiele partii. Podczas rozgrywki będziemy mierzyć się z wieloma dylematami, które nie raz dostarczą sporej dawki dobrej zabawy. Niniejsza pozycja sprawia sporo emocji i nie można się przy niej nudzić. Niektóre wybory uczestników wydają się dziwne bądź kontrowersyjne, jednak o to właśnie chodzi w tej grze, aby szokować i zaskakiwać. Pozycja ta jest przeznaczona dla osób pełnoletnich i świetnie sprawdzi się na imprezach lub spotkaniach w gronie znajomych.

Dylematy - Martyna Szczykutowicz

„Dylematy” jest grą wciągającą, która dzięki dopracowanej oprawie graficznej i prostym zasadom wciąga na długi czas. Dobra zabawa jak najbardziej gwarantowana. Humorystyczne historie i trudne wybory do podjęcia sprawiają, że gra nie nudzi się za szybko. Świrnięte pytania zaskoczą Cię drogi graczu i sprawią, że zostaniesz postawiony przed naprawdę dużymi dylematami! Gorąco polecam.

Zawartość pudełka:

30 kart głosów
6 kart trybów rozgrywki
1 karta kompasu moralnego
15 dwustronnych kart punktów
55 kart lekkich dylematów
55 kart średnich dylematów
55 kart ciężkich dylematów

Za możliwość zagrania i zrecenzowania tejże gry serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Rebel
Wydawnictwo Rebel
5 komentarzy
Vigrio Salza pisze...

Intrygująca.

Happy Makane pisze...

Szybka i ciekawa. Zagram:).

Majka Lato pisze...

Jak zachwalasz to ją przetestuję ;D

Myukki - Chan pisze...

może mi się spodoba...

Ania Lenna pisze...

Pędzę do sklepu! ;)