poniedziałek, 21 maja 2018

Blank - Henri Kermarrec

Email Edytuj post

Blank - Henri Kermarrec 


Blank - Henri Kermarrec

Tytuł: Blank
Projektant: Henri Kermarrec 
Ilustrator: Rob Dalton, Winnie Shek 
Wydawca: REBEL.pl
Data wydania: 2018
Liczba graczy: 2 - 6 osób
Wiek graczy: od 6 lat
Czas rozgrywki: ok. 10 - 15 minut

„Blank” jest grą, która umożliwi nam wcielenie się w twórcę gier. Będziemy mogli przystąpić do tworzenia swojego projektu, jego ewolucji pod kątem rozgrywki, jak i czasu gry. Gra potrafi wciągnąć i zachęcić do tworzenia coraz to bardziej dopracowanych projektów. „Blank” jest ciekawą pozycją, która pozwoli nam stworzyć naszą wymarzoną grę. To my będziemy mogli zdecydować, jak pędzie ewoluował nasz projekt oraz jak będzie wyglądała finalna gra.


Blank - Henri Kermarrec

Podczas rozgrywki będziemy rozdawać 7 kart gry, a obok kłaść 3 losowe karty zasad. Następnie naszym zadaniem będzie pozbycie się jak najszybciej wszystkich kart, jednak należy uważać, aby z tego tytułu nie ponieść kary. Karty posiadają swoje efekty, które mogą przyczynić się do zmiany rozgrywki. Zwycięski gracz, będzie mógł stworzyć własną, unikalną kartę gry lub zmodyfikować już istniejącą, co sprawi, sami będziemy mogli stać się projektantem gier!

Blank - Henri Kermarrec
Gra wymaga dużo kreatywności i jest bardzo innowacyjna. Staranne wykonanie i niebanalny pomysł sprawiają, że jest to pozycja umiejąca wciągnąć na długi czas do rozgrywki. Pozycja ta w szczególności powinna przypaść do gustu miłośnikom tworzenia swoich własnych projektów. Zasady są dość przejrzyste, dlatego nawet początkujący gracze powinni sobie z nią poradzić. Mechanika jest dobrze dopracowana, a wykonanie kart cieszy oko. Całość zachęca do rozegrania kolejnych partii.

Blank - Henri Kermarrec

„Blank” jest udaną grą karcianą, która dzięki prostym zasadom i pięknej szacie graficznej przyciąga do następnych partii. Mechanika, jak i grywalność są na wysokim poziomie, pokazując, że jest to jedna z lepszych karcianek, które wyszły na naszym rynku w ostatnim czasie. Jest to imprezowa gra taktyczna dostarczająca niezapomnianych wrażeń podczas kolejnych, zakrojonych na szeroką skalę rozgrywek. „Blank” jest twoją grą, dlatego możesz w nią grać, dokładnie tak jak chcesz. Polecam.

Zawartość pudełka:

38 kart zasad
72 karty gry
instrukcja

Za możliwość zagrania i zrecenzowania tejże gry serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Rebel
Wydawnictwo Rebel
4 komentarze
Majka Lato pisze...

Super! Chętnie zagram :D

Neris Iko pisze...

coś dla mnie

Madziak M.S. pisze...

Zapowiada się nieźle.

Lydia Beetlejuice pisze...

Lubię takie gry, więc z pewnością się skuszę.