środa, 14 marca 2018

Eksplodujące Kotki - Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small

Email Edytuj post

Eksplodujące Kotki - Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small


Eksplodujące Kotki - Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small

Tytuł: Eksplodujące Kotki
Autor: Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small
Ilustrator: Matthew Inman
Wydawca: REBEL.pl
Data wydania: 2017
Liczba graczy: 2 - 5 osób
Wiek graczy: od 12 lat
Czas rozgrywki: ok. 15 minut

„Eksplodujące Kotki” jest szybką grą karcianą, która powinna spodobać się wszystkim miłośnikom kochającym koty i wybuchy! Gra jest bardzo oryginalna i niesztampowo wydana, to prawdziwa gratka dla osób lubiących szybkie rozrywki i masę frajdy. Jest to świetna pozycja dla starszych, jak i nieco młodszych graczy. Wybierzcie się zatem w świat zwariowanych sierściuchów, gdzie panuje dobra zabawa, no i wybuchy oczywiście!

Eksplodujące Kotki - Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small

Gra wypchana jest kotami po same brzegi, co od razu kupę śmiechu. Podczas rozgrywki gracze będą dobierać kart, do momentu, aż ktoś nie wylosuje eksplodującego kotka. Gdy jakiemuś z graczy przytrafi się napotkanie na tego futrzaka, następuje nagła eksplozja, no, chyba że posiada kartę rozbrojenia. W talii mamy do dyspozycji sporo kart, które mogą pomóc nam uniknąć spotkania z tym niebezpiecznym zwierzęciem. Czym dalej w las, tym rozgrywka staje się bardziej emocjonująca, a ryzyko na rozerwanie się na strzępy wzrasta. Eksplodujesz — przegrywasz, nie eksplodujesz — wygrywasz.

Eksplodujące Kotki - Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small

Gra prezentuje się bardzo ciekawie. Podczas gry będziemy zbierać karty, które pomogą nam pozostać w jednym kawałku. Możemy sprawić, że gracze będą musieli dobrać więcej kart lub pominiemy dobieranie karty. Niniejsza gra dostarcza sporo emocji i nie można się przy niej nudzić. Rozgrywka dostarcza graczom wiele satysfakcji z gry w szczególności jak uda nam się nie wybuchnąć. Pozycja ta jest przeznaczona dla rodzin, jak i dla nieco bardziej zaawansowanych graczy. Wszyscy powinni się przy niej rewelacyjnie bawić.

Eksplodujące Kotki - Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small

„Eksplodujące Kotki” jest grą wciągającą, która dzięki starannej oprawie graficznej i prostym zasadom wciąga na wiele partii. Dobra zabawa gwarantowana. Gra może się poszczycić otrzymaniem nominacji 2015 Golden Geek Best Party Board Game oraz mianem najchętniej wspieranego projektu na platformie Kickstarter. Podczas zbiórki pieniędzy zgromadziła prawie dziewięć milionów dolarów przy współpracy ponad dwustu tysięcy graczy z niemal całego świata. Humorystyczne, kolorowe ilustracje potrafią od razu wzbudzić uśmiech na twarzy, a świrnięte koty zaskoczą Cię jak nigdy dotąd! Polecam.

Zawartość pudełka:
56 kart
instrukcja

Za możliwość zagrania i zrecenzowania tejże gry serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Rebel
Wydawnictwo Rebel
4 komentarze
Cresto Mix pisze...

Zapowiada się ciekawie :)

Happy Makane pisze...

chętnie zagram

Vigrio Salza pisze...

O! Coś dla mnie:D.

Aemii Enekko pisze...

Jak zachwalasz to z pewnością się z nią zapoznam.