poniedziałek, 12 lutego 2018

Teksty niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją - Reinhard Habeck

Email Edytuj post

Teksty niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją - Reinhard Habeck


Teksty niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją - Reinhard Habeck

Tytuł: Teksty niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją
Autor: Reinhard Habeck
Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 30 listopada 2017
Liczba stron: 272

„Teksty niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją” jest arcyciekawą książką autorstwa Reinharda Habecka. Autor po raz kolejny rozwikłuje zagadki zamierzchłych cywilizacji i odkrywa przed czytelnikami wiele zdumiewających archeologicznych artefaktów i znalezisk. Niesamowite odkrycia ludzkich szczątków z okresu dinozaurów czy przedmiotów high-tech z dawno minionych czasów potrafią wstrząsnąć i wzbudzić niedowierzanie podczas czytania. Czy początki ludzkości nastąpiły dużo wcześniej, niż się powszechnie sądzi? Czy ślady cywilizacji technicznej sprzed tysięcy lat zaczynają wychodzić na światło dzienne? Czy rasa Starszych Bogów naprawdę istniała?

Na całym świecie coraz częściej zaczyna dochodzić do odkrywania wielu zaskakujących znalezisk, które z pozoru nie powinny istnieć. Archeolodzy coraz częściej zaczynają napotykać na tajemnicze znaleziska, które z pozoru nie mogły w ogóle powstać. Odkrycia takie jak: hieroglify z czasów faraona Thotmesa III mówiące o obserwacjach UFO czy wspólne prapismo prehistorycznych ludów przeczą dotychczasowym dogmatom nauczanym powszechnie w szkołach. Książka ta stara się pokazać, że przed końcem ostatniego zlodowacenia istniała wysoko rozwinięta cywilizacja zwana rasą Starszych Bogów. Ta dawno zapomniana kultura przyczyniła się do powstania wielu późniejszych cywilizacji, które dopiero zaczynamy poznawać. Publikacja ta zawiera dopiero niewielki wycinek z szerokiej gamy niesamowitych odkryć, które są pomijane przez ortodoksyjną naukę. Reinhard Habeck umieścił w tej książce jedne z ciekawszych znalezisk ostatnich czasów, jednak takich odkryć, jest znacznie więcej.

„Teksty niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją” jest wciągającą lekturą w szczególności dla miłośników archeologii, historii oraz zjawisk, które pomijane są przez środowiska akademickie. Reinhard Habeck jest jednym z najbardziej cenionych badaczy dziejów ludzkości, który w swoich książkach głosi niewygodne i kontrowersyjne teorie. Globalny kataklizm, który pod koniec ostatniej epoki lodowcowej zmiótł z powierzchni ziemi wysoko rozwiniętą cywilizację, coraz częściej potwierdza również grono naukowców z różnych dziedzin. Liczne mity i legendy podają, że ta ogromna katastrofa ma powrócić i znów unicestwić wszystko na swojej drodze, zmieniając po raz kolejny oblicze świata.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Amber:

Wydawnictwo Amber
6 komentarzy
Aemii Enekko pisze...

W sam raz dla mnie.:)

Vigrio Salza pisze...

Bardzo fajna pozycja.

Yuri Ossaka pisze...

Jak wpadnie mi w ręce to na pewno przeczytam.

Allek Gonrovi pisze...

Super!

Ricardo Allba pisze...

Coś zdecydowanie dla mnie!;]

Cresto Mix pisze...

Zapowiada się nieźle :).