czwartek, 9 lutego 2017

Archeologia pozaziemska - David Hatcher Childress

Email Edytuj post

Archeologia pozaziemska - David Hatcher Childress


Archeologia pozaziemska - David Hatcher Childress

Tytuł: Archeologia pozaziemska
Autor: David Hatcher Childress
Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 17 stycznia 2017
Liczba stron: 384


„Archeologia pozaziemska” autorstwa Davida Hatchera Childressa po raz kolejny zabiera nas w zapierającą dech w piersiach przygodę w głąb odmętów historii. Książka stara się odpowiedzieć na pytanie, czy w dawnych wiekach istniały w naszym Układzie Słonecznym, wysoko rozwinięte cywilizacje, które były zdolne do kolonizowania innych planet i stawiania tam zdumiewających, megalitycznych struktur. Coraz częściej wzmiankuje się, jakoby na powierzchni Marsa, Wenus czy Księżyca odnajdowano świadectwa istnienia istot inteligentnych. Kim byli ci tajemniczy kolonizatorzy?

David Hatcher Childress w niniejszej książce zgromadził, aż 200 sensacyjnych zdjęć, które dowodzą, że na powierzchni Wenus, Merkurego, Jowisza, Saturna, Księżyca czy Marsa mogły żyć, bądź żyją do tej pory istoty inteligentne. W ciągu ostatnich lat naukowcy amerykańscy i rosyjscy dzięki użyciu zaawansowanych sond kosmicznych, sfotografowali zaskakującą ilość tajemniczych formacji na powierzchni wielu planet Układu Słonecznego. Twarz z Cydonii na Marsie, Księżycowe „markery lotniskowe” czy Marsjańskie Stonehenge zdają się potwierdzać ślady istnienia inteligentnych form życia w Układzie Słonecznym.

Książka jest niezwykle ciekawa i przedstawia wiele przekonujących dowodów potwierdzających tezę o Bogach z kosmosu. Intrygujące zdjęcia zebrane przez Davida Hatchera Childressa zmuszają do zastanowienia i zmienienia myślenia o otaczającym nas wszechświecie. Niezwykłe struktury zaobserwowane na powierzchni wielu planet dowodzą, że życie może istnieć nie tylko na Ziemi. Przedstawione w tej książce informacje potwierdzają tezę, że w dawnych dniach mogła istnieć zaawansowana technologicznie cywilizacja, która mogła wznieść monumentalne struktury na powierzchni ziemi, jak i innych planet w naszym pobliżu, pozostawiając po sobie jedynie mgliste wspomnienie dawnej świetności.

Ta rewolucyjna książka pozwala spojrzeć na naszą historię z zupełnie innego punktu widzenia. Dowody i zebrane informacje z dziedziny archeologii pozaziemskiej są niezwykle liczne, jak choćby zaobserwowany stukilometrowy mur na Księżycu czy zaskakujące formacje na powierzchni Merkurego i Wenus. Tajemniczy budowniczowie mogli być sumeryjskimi Annunaki lub przedstawicielami cywilizacji Aremonian, którzy mieli ponoć pochodzić z Syriusza. Nie wiadomo, kim byli dokładnie, lecz pozostawione po nich ślady dobitnie świadczą o ich obecności w naszym Układzie Słonecznym. Potężna cywilizacja, która dała najprawdopodobniej początek nam samym, pozostawiła po sobie ogromne dziedzictwo, którego ślady odkrywamy po dziś dzień.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Amber:

Wydawnictwo Amber
5 komentarzy
Unknown pisze...

Godna lektura.:)

Unknown pisze...

Przeczytałam. Ciekawe teorie i zdjęcia, wzbudza zastanowienie.

Unknown pisze...

Fajna okładka.

Gerroor Ged pisze...

Koniecznie muszę kupić i przeczytać.

Sylwia W. pisze...

Ciekawa książka.