środa, 18 stycznia 2017

Rok 838, w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny - Maciej Kuczyński

Email Edytuj post

Rok 838, w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny - Maciej Kuczyński


Rok 838, w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny - Maciej Kuczyński

Tytuł: Rok 838, w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny
Autor: Maciej Kuczyński
Wydawnictwo: Kos
Data wydania: 8 września 2016
Liczba stron: 272


„Rok 838, w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny” jest książką autorstwa Macieja Kuczyńskiego, która próbuje odpowiedzieć na wiele ważkich pytań dotyczących powstania życia na naszej planecie. Co było przyczyną pobudzenia życia na Ziemi? Czy był to zwykły przypadek, czy celowa ingerencja Boga lub Bogów? Na te i wiele innych pytań próbuje odpowiedzieć autor za sprawą tej publikacji. Książka została napisana ciekawym językiem i wciąga od pierwszej do ostatniej strony.

Dzięki skrupulatnym badaniom i dociekliwości autora możemy dowiedzieć się wielu zaskakujących i ciekawych informacji na temat powstania życia na naszej planecie. Możemy przeczytać choćby o Dysku z Fajstos, znalezisku sprzed kilku tysięcy lat, które w doskonały sposób przedstawia wysoce zaawansowaną wiedzę znaną dopiero od niedawna współczesnym naukowcom. Maciej Kuczyński opisuje również biblijną Arkę Przymierza oraz tajemnicze kultury rdzennych mieszkańców Meksyku, które również posiadały, zaskakująco rozwiniętą wiedzę, choćby dotyczącą DNA.

Książka jest bardzo ciekawa i zawiera wiele dotąd niepublikowanych informacji. Niniejsza książka jest nie lada gratką dla miłośników historii i archeologii, rzucającą więcej światła na tajemnicze mroki przeszłości, dawnych i potężnych cywilizacji, które pozostawiły po sobie mgliste dziedzictwo. Całość czyta się szybko, a podawane przez autora informacje potrafią zaciekawić podczas czytania. Książka pokazuje, że początki ludzkości skrywają ogromną wiedzę i mądrość, którą dawne cywilizacje zdążyły poznać, w szerszym zakresie niż dane jest to ludziom współczesnym. Z pewnością sięgnę jeszcze po kolejne fascynujące książki autora, gdyż stwierdzam, że jak najbardziej warto.

„Rok 838, w którym Mistekowie odkryli kod genetyczny” potrafi zaszokować i zaciekawić, sprawiając, że jest to książka dla ludzi o otwartych umysłach. Autor opisuje ciekawostki związane z szamanizmem i pokazuje, że droga duchowa jak najbardziej potrafi iść w parze ze współczesną nauką. Dawne cywilizacje i kultury pozostawiły po sobie zadziwiające świadectwa, z których powinniśmy czerpać, jeżeli chcemy dowiedzieć się czegoś więcej o otaczającym nas świecie.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Kos:

Wydawnictwo Kos
2 komentarze
Anne Heronton pisze...

już jestem zaciekawiona tym tytułem.

Unknown pisze...

Ładna okładka, a i treść zachęca ;p