wtorek, 13 września 2016

Następny świt - Sandra Brown

Email Edytuj post

Następny świt - Sandra Brown


Następny świt - Sandra Brown

Tytuł: Następny świt
Autor: Sandra Brown
Wydawnictwo: Świat Ksiązki
Data wydania: 6 lipca 2016
Liczba stron: 448


Książka zaserwowana nam przez panią Sandrę Brown zabiera nas w sam środek burzliwego romansu, który będzie miał niespodziewany finał. Rodzące się płomienne uczucie towarzyszy pani Banner i odmienia całe jej dotychczasowe życie. Niespodziewane uczucie zaczyna powoli dojrzewać między głównymi bohaterami, a liczne wątki temu towarzyszące nie raz potrafią złapać mocniej za serce. Historia ta pokazuje, że czasami nawet tragiczne wydarzenia potrafią mieć pozytywne zakończenie, które potrafią zaprowadzić nas wprost w ramiona prawdziwej miłości.

Dzień, który miał być dla Banner Coleman najszczęśliwszym dniem jej życia okazał się istnym koszmarem. W dniu jej ślubu wszystko było dopięte na ostatni guzik, goście zaproszeni, kościół i dom przystrojone, a przyszły małżonek był miłością jej życia. Jednak Grady Sheldon pokazał, że nie odwzajemnia uczucia do Banner. W dniu ich ślubu dopuścił się zdrady, a cały świat kobiety rozsypał się na malutkie kawałki. Uroczystość nie doszła do skutku, zrozpaczona Banner czuła się samotna i potrzebowała pocieszenia w silnych, męskich ramionach. Szybko znalazła pocieszyciela, do którego zapałała płomiennym i szczerym uczuciem, który okazał się równie samotny jak ona. Czy tym razem się nie zawiedzie?

"Następny świt" jest udaną kontynuacją "W objęciach nocy", książka trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Poznajemy losy córki Lydii i Rossa, dorosłej kobiety, która postanawia wyjść za mąż. Przyszły małżonek okazuje się być fałszywym draniem, a Banner dowiaduje się, że zrobił dziecko innej kobiecie. Akcja została ciekawie poprowadzona i wątki zaserwowane nam przez Sandrę Brown czytamy z ciekawością i przyjemnością. Autorka nawiązuje do wydarzeń mających miejsce w pierwszej części i dzięki temu możemy jeszcze raz przypomnieć sobie perypetie Lydii i Rossa. Całość przeczytałem szybko za sprawą lekkiego i barwnego języka. Romans jest motywem przewodnim tej książki i osoby lubiące ten gatunek powinny poczuć się usatysfakcjonowane.

Powieść kryje w sobie wiele tajemnic, które zostają odkrywane stopniowo podczas czytania. Historia pokazuje wiele problemów z jakim muszą się zmagać kobiety, bez względu na czasy w jakich żyją: samotność, miłość czy upokorzenie. Książkę tą czyta się bardzo szybko, dzięki barwnemu językowi i ciekawej fabule. Sandra Brown spisała się rewelacyjnie oddając w ręce czytelników pozycję ciekawą o lekkim przekazie. Jeżeli macie ochotę na ciekawą powieść z romansem w tle, to ta książka Wam to zagwarantuje.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Świat Ksiązki:
Wydawnictwo Świat Książki
4 komentarze
Majka Lato pisze...

Mam na nią chrapkę już od pewnego czasu.

Cresto Mix pisze...

Zaintrygowałeś mnie swoją recenzją...

Almead Alrack pisze...

Koniecznie muszę ją zdobyć:)

Koletea Mims pisze...

Po twojej recenzji mam na jej przeczytanie ogromną chęć :)