poniedziałek, 11 maja 2015

Koalicja szpiegów. Baza G-8 - Agnieszka Stelmaszyk

Email Edytuj post

Koalicja szpiegów. Baza G-8 - Agnieszka Stelmaszyk


Koalicja szpiegów. Baza G-8 - Agnieszka Stelmaszyk

Tytuł: Koalicja szpiegów. Baza G-8
Autor: Agnieszka Stelmaszyk
Cykl: Koalicja szpiegów (tom 2)
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 4 października 2013
Liczba stron: 328


"Koalicja szpiegów. Baza G-8" to drugi tom świetnej serii "Koalicja szpiegów", którą można nazwać "Jamesem Bondem dla nastolatków". Zabiera nas w sieć przygód, sekretów i spisków od, których aż kręci się w głowie. Agnieszka Stelmaszyk, autorka znanych i lubianych "Kronik Archeo", po raz kolejny przyprawia swym piórem o mocniejsze bicie serca.

Tym razem Robert, Ramona i David trafiają do Klubu Ogrodnika, który staje się kamuflażem dla emerytowanych agentów. Gdzie wyszkoleni agenci trenują nieopierzonych nowicjuszy w trudnym fachu. Robert wraz z przyjaciółmi musi sprostać nowym, trudnym zadaniom i uwolnić swoją babcię. Wręcz niemożliwym zadaniem jest dotrzeć do Dywersantów, nie dać się schwytać ludziom Żukowa no i oczywiście uratować świat przed okrutną Koalicją Szpiegów. Jednak nasi bohaterowie nie spoczną puki ich misja nie zakończy się sukcesem. Choć nie będzie to łatwe.

Agnieszka Stelmaszyk kontynuuje wątki zakończone w pierwszym tomie. Nieustanne pytania i szybka akcja sprawiają, że lekturę wręcz się pochłania. Motywy szpiegowskie są tu doskonale widoczne dzięki czemu czytanie wciąga. Wraz z upływem lektury czytelnik podróżuje między Wyspami Brytyjskimi, Saharą, Włochami, a nawet Polską, co jeszcze bardziej dodaje książce tempa.

"Koalicja szpiegów. Baza G-8" to świetna kontynuacja, serwująca czytelnikom najwięcej wrażeń i ciekawych rozwiązań fabularnych. Przygody Roberta i jego przyjaciół, śledzi się z wypiekami na twarzy. Autorka spisała się doskonale, czas spędzony z książką zaliczam do jak najbardziej udanego. Jeżeli ktoś z was nie jest fanem tajnych agentów to polecam ten cykl a może się do nich przekona. Jak najbardziej polecam.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Zielona Sowa:

 Wydawnictwo Zielona Sowa
5 komentarzy
Aemii Enekko pisze...

Zapowiada się ciekawie, chętnie przeczytam. Narobiłeś mi wielkiej ochoty na tę książkę :D

Myukki - Chan pisze...

Słyszałam już niesamowite opinie o tej książce! Chyba muszę wybrać się do księgarni.

L.V.V. Sasha pisze...

Na pewno się na nią połaszczę ^^.

Yukka Amano pisze...

Ciekawa recenzja, nie do końca moje klimaty ale jak zachwalasz to może się skuszę.

Alicja Sawoń pisze...

Muszę pójść do biblioteki!!! ;)