czwartek, 6 kwietnia 2017

Kosmitka - Manuela Gretkowska

Email Edytuj post

Kosmitka - Manuela Gretkowska


Kosmitka - Manuela Gretkowska

Tytuł: Kosmitka
Autor: Manuela Gretkowska
Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 26 października 2016
Liczba stron: 224


„Kosmitka” autorstwa Manueli Gretkowskiej jest książką autobiograficzną, która odkrywa przed czytelnikiem burzliwy świat wielu paradoksów i rodzinnej codzienności. Gretkowska pisze szczerze i wciąga czytelnika w opisywaną historię od pierwszej do ostatniej strony. Od pierwszej strony zostałem wciągnięty w lekturę książki i nie mogłem się oderwać aż do samego końca. Poprzednie, kontrowersyjne dzienniki: „Polce”, „Europejce” i „Obywatelce” przeczytałem z ciekawością, dlatego nie mogłem ominąć kolejnej publikacji spod pióra Manueli Gretkowskiej.

Książka została napisana językiem lekkim i ciekawym, co sprawia, że całość czyta się szybko i przyjemnie. Autorka opisuje swoje związki z mężczyznami, w tym również swoje relacje z Donaldem Tuskiem. Gretkowska pisze szczerze, co jak najbardziej zasługuje na plus. Okładka przyciąga wzrok, sprawiając, że od razu chcemy wziąć ją w swoje ręce. Pomysł na książkę jest ciekawy i został zrealizowany bardzo dobrze. Autorka przekazuje wiele informacji o sobie, swojej rodzinie, przyjaciołach i pracy, zachęcając tym samym czytelnika, aby poznał ją głębiej. Pani Manuela często podróżuje, dlatego dzieli się z czytelnikami również wrażeniami z wielu interesujących wypraw.

„Kosmitka” powinna przypaść do gustu miłośnikom autobiografii oraz fanom Manueli Gretkowskiej. Liczne opinie i komentarze Gretkowskiej są kontrowersyjne i często wywołują silną dyskusję społeczną. Jest to pozycja, która jak najbardziej jest warta uwagi, głównie za sprawą lekkiego języka i poruszanych tematów. W przystępny sposób dowiadujemy się wielu faktów z życia autorki, czerpiąc jednocześnie przyjemność z porywającej lektury. Pozostaje mi jedynie zaprosić Was, abyście zapoznali się z historią Manueli Gretkowskiej, która swoim życiem wpłynęła na życie nie jednej kobiety. Ciekawa i pasjonująca książka pokazuje, że kobiety mają wielką siłę. Polecam.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Świat Książki:
Wydawnictwo Świat Książki
5 komentarzy
Zakrecona pisze...

coś dla mnie

Leluch Poleluch pisze...

Lubie tego rodzaju książki, więc z pewnością sięgnę.

Vigrio Salza pisze...

Ciekawa okładka :D

Neris Iko pisze...

Okładka super, a treść również zachęca:)

Koletea Mims pisze...

Chętnie przeczytam.