środa, 7 grudnia 2016

JavaServer Faces 2.2. Mistrzowskie programowanie - Leonard Anghel

Email Edytuj post

JavaServer Faces 2.2. Mistrzowskie programowanie - Leonard Anghel


JavaServer Faces 2.2. Mistrzowskie programowanie - Leonard Anghel

Tytuł: JavaServer Faces 2.2. Mistrzowskie programowanie
Autor: Leonard Anghel
Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 18 listopada 2016
Liczba stron: 541


„JavaServer Faces 2.2. Mistrzowskie programowanie” autorstwa Leonarda Anghela jest książką pozwalającą zagłębić się w tajniki budowy internetowych interfejsów i poznać najważniejsze komponenty platformy Java Enterprise. Książka świetnie nadaje się dla programistów, którzy będą mogli w lepszym stopniu poznać wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. JavaServer Faces 2.2. jest idealną pozycją dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych programistów.

Korzystanie z JSF jest niezwykle przydatne podczas programowania, dzięki tej publikacji nauczymy się w lepszym stopniu poruszać w tym środowisku programistycznym. Nauczymy się jak tworzyć aplikacje za pomocą JSF 2.2. w łatwy i przystępny sposób. Leonard Anghel posługuje się fachowym językiem, który z początku może wydać się zawiły, lecz po głębszym zbadaniu tematu wszystko zaczyna się klarować i nabierać sensu. Poznamy wiele przydatnych ćwiczeń i tricków, dzięki którym będziemy mogli stworzyć wiele zdumiewających aplikacji internetowych.

Książka Leonarda Anghela jest idealną pozycją dla miłośników programowania. Autor przystępnym językiem przekazuje informacje, dzieląc się licznymi radami i spostrzeżeniami z dziedziny programowania. Czytelnik dzięki klarownym instrukcją nauczy się tworzyć strony i programy internetowe z przejrzystymi i funkcjonalnymi interfejsami. Publikacja ta jest bogata w szeroką wiedzę, która zdaje się niezastąpiona podczas korzystania z JSF 2.2.

„JavaServer Faces 2.2. Mistrzowskie programowanie” pozwala naprawdę zostać fachowcem programistą i poszerzyć swoje kwalifikacje. W książce nie zabraknie informacji odnośnie do języka HTML5, technologi AJAX czy aspektów EL 2.2 oraz EL 3.0. Jest to bogata w wiedzę pozycja pozwalająca w lepszym stopniu opanować z pozoru skomplikowaną sztukę programowania. Książka warta poznania i wykorzystania w tworzeniu wielu ciekawych i przydatnych witryn oraz aplikacji. Polecam.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Helion:

Wydawnictwo Helion
2 komentarze
L.V.V. Sasha pisze...

Ciekawa pozycja.

Lydia Beetlejuice pisze...

Po Twojej recenzji stwierdzam że może być to książka dla mnie.