środa, 7 grudnia 2016

Apokalipsa zombie nadchodzi! - Simon Monk

Email Edytuj post

Apokalipsa zombie nadchodzi! - Simon Monk


Apokalipsa zombie nadchodzi! - Simon Monk

Tytuł: Apokalipsa zombie nadchodzi!
Autor: Simon Monk
Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 7 listopada 2016
Liczba stron: 288


„Apokalipsa zombie nadchodzi!” jest to książka autorstwa Simona Monka, która pomoże nam przetrwać ten śmiercionośny kataklizm. Hordy morderczych umarlaków grasują po okolicy i pożerają wszystkich nieszczęśników, którzy staną im na drodze. Aby przetrwać ten powłóczący nogami horror, należy być skrupulatnie i fachowo przygotowanym. Jedną z najważniejszych rzeczy jest utrzymanie kontaktu ze światem oraz zapewnienie swemu domostwu dostaw elektryczności. Niniejsza książka pomoże Ci drogi czytelniku zdobyć potrzebną i niezbędną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w razie ewentualnej apokalipsy zombie.

Sztuka przetrwania nie należy do łatwych, jednak dzięki tej książce na wypadek epidemii lub kataklizmu poradzenie sobie z napotykanymi trudnościami będzie choć trochę łatwiejsze. Książka skupia się na wykorzystaniu szeroko pojętej wiedzy z zakresu elektroniki, która przyda się do stworzenia licznych komponentów, które mogą nam pomóc choć trochę dłużej pozostać przy życiu. Przetrwanie czasu apokalipsy będzie wymagało wiele sprytu i wiedzy, między innymi również w zakresie elektroniki. Poznamy jak skonstruować systemy do generowania prądu, monitorowania otoczenia czy komunikowania się z rodziną. Dowiemy się jak bronić swoją bazę za pomocą przeróżnych sposobów i nie dać się podejść, zgrai zombie czy zawistnych ludzi, którzy będą chcieli wykraść nasze zapasy.

Książka została napisana przemyślanie i dzięki zwięzłemu posegregowaniu na rozdziały nie pogubimy się podczas czytania. Liczne projekty zostały opisane ciekawie jak choćby generowanie prądu z wykorzystaniem światła słonecznego (notabene bardzo ciekawie opisany projekt). Na wypadek ewentualnej apokalipsy zombie ta książka może okazać się na wagę złota. Całość została opisana przystępnym językiem, dzięki czemu nawet laik powinien nie mieć problemów z jej przeczytaniem. Simon Monk oddał w ręce czytelników interesującą pozycję, która powinna przypaść do gustu miłośnikom elektroniki, jak również serialu „The Walking Dead".

„Apokalipsa zombie nadchodzi!” pokazuje, jak można przetrwać kataklizm na masową skalę, mając pod ręką lutownicę i parę ciekawych pomysłów. Liczne ilustracje pomogą wcielić w życie zaproponowane w książce projekty, a barwny i zabawny język sprawi, że książkę można przeczytać w szybkim tempie. Z pewnością wykorzystam parę pomysłów zaproponowanych w tej pozycji, jak choćby zdalnie sterowany zamek do drzwi. Polecam wam lekturę tej książki, nie tylko na wypadek apokalipsy zombie.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Helion:

Wydawnictwo Helion
3 komentarze
Ricardo Allba pisze...

z pewnością sięgnę. na wypadek apokalipsy zombie;p.

Happy Makane pisze...

warta przeczytania:D

Zaczytana Zośka pisze...

Lubię tego rodzaju książki, a The Walking Dead to mój ulubiony serial!