czwartek, 31 grudnia 2015

Seksualne przebudzenie kobiet. Tantryczny przewodnik z ćwiczeniami - Shakti Mari-Malan

Email Edytuj post

Seksualne przebudzenie kobiet. Tantryczny przewodnik z ćwiczeniami - Shakti Mari-Malan


Seksualne przebudzenie kobiet. Tantryczny przewodnik z ćwiczeniami - Shakti Mari-Malan

Tytuł: Seksualne przebudzenie kobiet. Tantryczny przewodnik z ćwiczeniami
Autor: Shakti Mari-Malan
Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2014
Liczba stron: 476


"Seksualne przebudzenie kobiet. Tantryczny przewodnik z ćwiczeniami" to książka odkrywająca nieznaną często stronę kobiecej seksualności. Opisuje liczne techniki i ćwiczenia na to jak rozbudzić kobiecą energię seksualną i sprawić, że przyjemność z seksu będzie prawdziwa i głęboka. Literatura traktująca o życiu intymnym często pomija kobiece potrzeby i pragnienia. Stąd Shakti Mari-Malan wychodzi na przeciw kobiecym oczekiwaniom i udostępnia swoją wiedzę za sprawą tej książki. Pozycja ta sprawi, że obudzisz w sobie boginię seksu!

Dzięki lekturze tej pozycji poznamy prawdziwe potrzeby seksualne kobiet oraz liczne techniki które przybliżą do odkrycia energii kundalini. Tajemnice kobiecej seksualności częstokroć skrywane są za strachem i mylnymi uprzedzeniami kulturowymi. Sprawiającymi, że wiele kobiet boi się wyrażać i spełniać skrywane potrzeby seksualne. Ćwiczenia zawarte w tej pozycji można wykonywać samodzielnie lub w grupie. Z czego ćwiczenia grupowe wymagają przełamania wstydu i licznych uprzedzeń, społecznych jak i kulturowych. Wiele miejsca w tej publikacji poświęcone jest przebudzeniu energii kundalini, która ma pomóc w cieszeniu się swoją seksualnością. Obudzenie i wyczulenie pierwiastka kobiecego jest bardzo ważne według autorki i kluczowe do duchowego przebudzenia. Pozycja ta przynajmniej w pewnym stopniu pomoże zrozumieć energię seksualną kobiet. Wyjaśni jak rozniecić ją i sprawi, że cieszenie się własną kobiecością stanie się intensywniejsze.

"Seksualne przebudzenie kobiet. Tantryczny przewodnik z ćwiczeniami" to pozycja nietuzinkowa, zawierająca wiele praktycznych porad, które mogą pomóc kobietom w walce o swoje szczęście. Shakti Mari Malan jest dakinią, czyli inicjowaną nauczycielką tajemnic tantrycznych. Co niebywale pozwala jej w dzieleniu się wiedzą na temat ludzkiej seksualności. Prowadzi również zajęcia dla kobiet, gdzie pomaga odkryć własną, często głęboko ukrytą kobiecą seksualność. Zajęcia prowadzi niemal na całym świecie również w Polsce. Gorąco polecam.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Czarna Owca:

Wydawnictwo Czarna Owca
4 komentarze
Happy Makane pisze...

Zaintrygowałeś mnie swoją recenzją, koniecznie muszę ją zdobyć.

Ania Lenna pisze...

Jestem niezmiernie zainteresowana i zaciekawiona tą książką, zapowiada się bardzo ciekawa lektura :)

Paula Jagoda pisze...

Może kiedyś przeczytam.

Yukka Amano pisze...

Brzmi niezwykle interesująco, na pewno przeczytam.