sobota, 7 listopada 2015

Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie - Tomasz Marzec

Email Edytuj post

Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie - Tomasz Marzec


Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie - Tomasz Marzec

Tytuł: Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie
Autor: Tomasz Marzec
Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 25 września 2015
Liczba stron: 240


"Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie" to pozycja, która dostarcza czytelnikowi wielu rad i wskazówek jak stać się osobom bardziej kreatywną i asertywną. Znajdziemy w niej rozdziały o pewności siebie, podejściu do śmiałości czy choćby jak odpowiednio zadbać o siebie aby czuć się dobrze we własnej skórze. Książka ta pokazuje, że nawet egoizm może w odpowiedniej dawce być dla nas pomocny.

Wiele osób boryka się z problemem braku pewności siebie, tracąc przez to wiele przyjemności z życia codziennego. Zbyt mała ilość odwagi, nieśmiałości i strach przed realizowaniem własnych marzeń dotyka bardzo wielu z nas. Niekiedy po mimo sporej wiedzy i statusu społecznego z różnych pobudek nie potrafimy realizować własnych marzeń i celów. Nie potrafimy głośno powiedzieć czego chcemy i wprowadzić tego w czyn. Możliwość życia po swojemu staje się niekiedy trudna, a wręcz nie możliwa. Ale czy musi tak być?

Niniejsza książka próbuje odpowiedzieć na pytanie, jak stać się osobom bardziej asertywną, która dąży do spełniania własnych celów. Przedstawia techniki i ćwiczenia, które mają za zadanie zwiększyć pewność siebie i zwiększyć chęć potrzeby działania. Tomasz Marzec podaje liczne przykłady na to jak zrealizować to, co wydawało nam się wcześniej nie osiągalne. Pomaga odrzucić błędne założenia i zmienić dotychczasowy punkt widzenia, aby stać się człowiekiem silniejszym. Dzięki licznym ćwiczeniom autor pokazuje, że pewności siebie można się nauczyć. Nawet jeśli nie posiadamy asertywności i odwagi od urodzenia możemy ją w sobie wykształcić dzięki odpowiednim technikom i ćwiczeniom. Tylko my możemy wziąć życie w swoje ręce i to tylko dzięki nam nasze życie może zacząć zmieniać się na lepsze.

"Naturalna pewność siebie. Siła, która zmieni Twoje życie" na licznych przykładach pokazuje jak można prostymi ćwiczeniami osiągnąć spory efekt, który jest zauważalny na pierwszy rzut oka. Książka unaocznia, że to my bierzemy odpowiedzialność za nasze działania i to tylko my możemy nimi odpowiednio kierować. Każdy z nas posiada niewykorzystane pokłady możliwości, musimy tylko w odpowiedni sposób umieć się do nich dostać. Serdecznie polecam.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Helion:

Wydawnictwo Helion
3 komentarze
Lydia Beetlejuice pisze...

Chyba jednak się na nią skuszę.

Madziak M.S. pisze...

Uważam tą książkę za przyzwoity poradnik. :)

Sayuri Veronique pisze...

Bardzo fajnie napisana recenzja, a po książkę na pewno sięgnę :D