wtorek, 24 kwietnia 2018

Fenomeny niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją - Reinhard Habeck

Email Edytuj post

Fenomeny niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją - Reinhard HabeckTytuł: Fenomeny niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją
Autor: Reinhard Habeck
Wydawnictwo: Amber
data wydania: 30 stycznia 2018
liczba stron: 272

Fenomeny niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją” jest arcyciekawą książką autorstwa Reinharda Habecka. Autor po raz kolejny rozwikłuje zagadki zamierzchłych cywilizacji i odkrywa przed czytelnikami wiele zdumiewających archeologicznych artefaktów i znalezisk. Niesamowite odkrycia ludzkich szczątków z okresu dinozaurów czy przedmiotów high-tech z dawno minionych czasów potrafią wstrząsnąć i wzbudzić niedowierzanie podczas czytania. Czy początki ludzkości nastąpiły dużo wcześniej, niż się powszechnie sądzi? Czy ślady cywilizacji technicznej sprzed tysięcy lat zaczynają wychodzić na światło dzienne? Czy rasa Starszych Bogów naprawdę istniała?

Na całym świecie coraz częściej zaczyna dochodzić do odkrywania wielu zaskakujących znalezisk, które z pozoru nie powinny istnieć. Archeolodzy coraz częściej zaczynają napotykać na tajemnicze przedmioty, które z pozoru nie mogły w ogóle powstać. Odkrycia takie jak „Złote samoloty” z Kolumbii: preinkaskie amulety w kształcie wahadłowców kosmicznych przeczą dotychczasowym dogmatom nauczanym powszechnie w szkołach. Książka ta stara się pokazać, że przed końcem ostatniego zlodowacenia istniała wysoko rozwinięta cywilizacja zwana rasą Starszych Bogów. Ta dawno zapomniana kultura przyczyniła się do powstania wielu późniejszych cywilizacji, które dopiero zaczynamy poznawać.

Publikacja ta zawiera dopiero niewielki wycinek z szerokiej gamy niesamowitych odkryć, które są pomijane przez ortodoksyjną naukę. W niniejszej książce przeczytamy, chociażby o tajemniczej górze Untersberg, która nosi miano alpejskiego wehikułu czasu. Dowiemy się, czy Inkowie znali sztukę roztapiania kamieni oraz jaki starożytny geniusz skonstruował komputerowy mechanizm z Antykithery. Ciekawym zagadnieniem jest również możliwość kontaktu z zaświatami poprzez urządzenia elektroniczne. Reinhard Habeck umieścił w tej książce jedne z ciekawszych znalezisk ostatnich czasów, jednak takich odkryć, jest znacznie więcej.

„Fenomeny niemożliwe, które nie mogły powstać, a istnieją” jest wciągającą lekturą w szczególności dla miłośników archeologii, historii oraz zjawisk, które pomijane są przez środowiska akademickie. Reinhard Habeck jest jednym z najbardziej cenionych badaczy dziejów ludzkości, który w swoich książkach głosi niewygodne i kontrowersyjne teorie. Globalny kataklizm, który pod koniec ostatniej epoki lodowcowej zmiótł z powierzchni ziemi wysoko rozwiniętą cywilizację, coraz częściej potwierdza również grono naukowców z różnych dziedzin. Liczne mity i legendy podają, że ta ogromna katastrofa ma powrócić i po raz kolejny unicestwić wszystko na swojej drodze, zmieniając po raz kolejny oblicze świata.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Amber:

Wydawnictwo Amber
2 komentarze
Zakrecona pisze...

Chętnie po nią sięgnę :D

L.V.V. Sasha pisze...

Przeczytam.