środa, 7 marca 2018

Alex Kava - Przedsmak zła [zapowiedź]

Email Edytuj post

Alex Kava - Przedsmak zła [zapowiedź]


Alex Kava - Przedsmak zła [zapowiedź]


Najwyższy czas na KAVĘ! Już 14 marca premierę mieć będzie długo oczekiwany prequel cyklu o Maggie O'Deel od Alex Kavy – Przedsmak zła. Jak najbardziej zachęcam Was do lektury.

Opis książki:

Ciało zwisało z sufitu. Ręce i nogi były związane kablem, a ściany pokrywały rozbryzgi krwi. W kuchni stało otwarte pudełko na jedzenie na wynos, nad którym unosiła się chmara much. W środku znajdowała się ludzka śledziona, a może wątroba, trudno powiedzieć.
Taki widok zastała agentka Maggie O’Dell na miejscu zbrodni. Pierwszym, które oglądała na własne oczy, a nie na zdjęciach policyjnych techników. Dotąd próbowała przeniknąć umysły zabójców zza biurka, jednak przy tworzeniu profilu tego mordercy ma jej pomóc praca w terenie.
Giną kolejne ofiary, sprawca działa według określonego wzorca, ale do czasu. Nieoczekiwanie skupia uwagę na Maggie O’Dell i zmienia zasady gry. Prowokuje i zaprasza do okrutnej zabawy, w której zwycięży ten, kto pierwszy dopadnie przeciwnika. 

Maggie O'Dell pracuje jako agentka FBI, która dorobiła się opinii prawdziwej specjalistki od konstruowania profili psychologicznych seryjnych morderców.

Zachęcam Was  również do odwiedzenia strony – www.alex-kava.pl gdzie można kupić ciekawe pakiety z gadżetami, między innymi zakładkę z autografem od autora oraz kubek "Czas na KAVĘ" również z autografem.

Książki z cyklu "Maggie O'Dell":

0,5 Przedsmak zła 
1. Dotyk zła
2. W ułamku sekundy
3. Łowca dusz
4. Granice szaleństwa
5. Zło konieczne
6. Zabójczy wirus
7. Czarny Piątek
8. Kolekcjoner
9. Śmiertelne napięcie
10.Płomienie śmierci
11. Ostateczny cel
4 komentarze
Zakrecona pisze...

Super! Z pewnością przeczytam :D

Leluch Poleluch pisze...

zapowiada się ciekawie

Happy Makane pisze...

Czekam na recenzję ;).

Yukka Amano pisze...

Brzmi ciekawie. Może się połaszczę.