wtorek, 6 lutego 2018

Bang! Gra kościana: Old Saloon - Michael Palm, Lukas Zach

Email Edytuj post

Bang! Gra kościana: Old Saloon - Michael Palm, Lukas Zach 


Bang! Gra kościana: Old Saloon

Tytuł: Bang! Gra kościana: Old Saloon
Projektant: Michael Palm, Lukas Zach 
Ilustrator: Riccardo Pieruccini
Wydawca: Bard
Data wydania: 2017
Liczba graczy: 3 - 8 osób
Wiek graczy: od 8 lat
Czas rozgrywki: ok. 15 - 20 minut

„Bang! Gra kościana: Old Saloon” jest dodatkiem z pięcioma modułami rozszerzającymi zasady podstawowej rozgrywki. Zawiera, aż pięć modułów, które można w dowolnej kombinacji łączyć z podstawową wersją gry. Twórcy gry oddali w nasze ręce nowe postacie, dodatkowe żetony oraz dwie kości Saloon — Pyskatą oraz Tchórzliwą. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że to nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki potrzebna jest podstawowa wersja gry: Bang! Gra kościana.


Bang! Gra kościana: Old Saloon

Powracamy po raz kolejny do starego saloonu i będziemy musieli zmierzyć się z jego nietuzinkowymi bywalcami. Poznamy wielu degeneratów i wykolejeńców, wodzów Indian czy nawet pewnego, natrętnego ducha! Jeżeli jesteście gotowi zagłębić się w ten parszywy i plugawy światek, to zapraszam, jednak będziecie musieli stawić czoła nowym bezlitosnym bohaterom i szybkim rewolwerowcom!

Bang! Gra kościana: Old Saloon

Niniejsza gra jest porządnie skonstruowanym dodatkiem, który idealnie pasuje do podstawowej wersji Bang! Dzięki temu dodatkowi rozgrywka została usprawniona i potyczki przebiegają szybciej i ciekawiej. Moduły, które zaproponowali projektanci, sprawiły, że stary Bang! zyskał zupełnie nowe, porywające oblicze. Jest to pozycja wręcz obowiązkowa dla miłośników podstawowej wersji gry oraz osób, które lubią pozycje szybkie i emocjonujące.

Bang! Gra kościana: Old Saloon

„Bang! Gra kościana: Old Saloon” nie zawiódł mnie i sprawił, że świetnie się bawiłem przy tym dodatku. Jest to udane rozszerzenie ciekawej imprezówki, która potrafi wciągnąć na wiele partii. Całość prezentuje się bardzo porządnie, naprawdę nie ma się, do czego przyczepić. Nowe kości dodają dodatkowych mocji, a kolejne postacie tylko urozmaicają grę. Dodanie niniejszych modułów sprawia, że rozgrywka jest po prostu o wiele ciekawsza. Serdecznie polecam.

Zawartość pudełka:

2 kostki BANG! Old Saloon
Instrukcja

Za możliwość zagrania i zrecenzowania tejże gry serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Bard

5 komentarzy
Zakrecona pisze...

Ciekawy dodatek :)

Leluch Poleluch pisze...

chętnie zagram

Lydia Beetlejuice pisze...

Zapowiada się ciekawie. Kusząca recenzja:D.

Sayuri Veronique pisze...

w wolnym czasie zagram i ocenię

Yukka Amano pisze...

Zapowiada się niezła rozgrywka!