poniedziałek, 27 lutego 2017

Droga do piekła - Przemysław Piotrowski

Email Edytuj post

Droga do piekła - Przemysław Piotrowski


Droga do piekła - Przemysław Piotrowski

Tytuł: Droga do piekła
Autor: Przemysław Piotrowski
Wydawnictwo: Videograf SA
Data wydania: 27 lipca 2016
Liczba stron: 384


„Droga do piekła” autorstwa Przemysława Piotrowskiego zabiera nas po raz kolejny do przepastnej otchłani pełnej zła i odoru śmierci. Mroczna tajemnica ludzkości powoli wychyla łeb z bezmiernych mroków wieczności, zabierając czytelników do przerażającego świata tajemnic i grozy. Autor w finezyjny sposób opowiada historię, która potrafi dosłownie zmrozić krew w żyłach. Czy odważysz się po nią sięgnąć?

John Pilar jest byłym amerykańskim żołnierzem, którego oskarżono o zamordowanie swojej rodziny. Według oskarżycieli, dokonał tego w wyjątkowo brutalny sposób i został skazany na karę śmierci. Młodszy brat oskarżonego, Lukas, nie wierzy w winę swego brata i postanawia za wszelką cenę dowieść jego niewinności. Rose Parker, wschodząca dziennikarka również postanawia rozwikłać tą budzącą wiele niejasności sprawę, zagłębiając się w gąszcz okrucieństwa i pierwotnego zła. Czy uda im się oczyścić Johna z zarzutów nie narażając siebie samych na ognie piekielne?

Autor spisał się na medal i oddał w ręce czytelników pozycję dopracowaną, która potrafi wciągnąć do ostatniej strony. Bohaterowie zostali stworzeni z krwi i kości, a intryga towarzyszy nam przez cały czas trwania lektury. Nowy Jork został przedstawiony realistycznie, a wizja piekła również potrafi przemówić do wyobraźni czytelnika. Całość została napisana językiem barwnym i ciekawym, przez co nie będziemy się nudzić ani przez moment trwania lektury. Książka jest świetnym thrillerem z domieszką kilku innych gatunków, dając efekt iście wybuchowy. Nie sposób nudzić się podczas czytania, co i rusz autor zaskakuje nas nowymi, niespodziewanymi zwrotami akcji, a zakończenie zabierze nas na samo dno piekła...

„Droga do piekła” jest książką pełną krwawych scen i przemocy, przez co skierowana jest przede wszystkim do czytelników, którzy lubią powieści dla dorosłego czytelnika. Wiele scen zostało dosadnie i drobiazgowo opisanych, przez co nie raz możemy mieć wrażenie lekkiego niesmaku. Powieść przeznaczona dla miłośników mrocznego klimatu. Fabuła miejscami skomplikowana, pozwalająca wsiąknąć dogłębnie w tą mroczną, a zarazem zaskakującą historię. Polecam.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Videograf SA:

Wydawnictwo Videograf SA
4 komentarze
Leluch Poleluch pisze...

super!

Koletea Mims pisze...

Brzmi ciekawie :)

Almead Alrack pisze...

przeczytam

Paula Jagoda pisze...

W miarę możliwości się z nią zapoznam.