poniedziałek, 23 stycznia 2017

Wyższy wymiar - Ernst Meckelburg

Email Edytuj post

Wyższy wymiar - Ernst Meckelburg


Wyższy wymiar - Ernst Meckelburg

Tytuł: Wyższy wymiar
Autor: Ernst Meckelburg
Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 26 sierpnia 2016
Liczba stron: 320


„Wyższy wymiar” jest książką autorstwa Ernsta Meckelburga, która stara się odpowiedzieć na pytanie, czy zaświaty naprawdę istnieją oraz, czy można się z nimi skontaktować. Pozycja ta została napisana ciekawie i zawiera wiele zdjęć, które potrafią w lepszy sposób przybliżyć czytelnikowi omawiany temat. Powstało już wiele książek na temat nieśmiertelności duszy. Niniejsza pozycja jest jedną z lepszych, jakie przyszło mi przeczytać.

Czy świadomość umiera wraz ze śmiercią ciała fizycznego? Przeprowadzono wiele badań i eksperymentów, które dowodzą, że życie po życiu istnieje, a człowiek jest w stanie utrzymać swoją świadomość nawet po śmierci. Ernst Meckelburg przedstawia wiele relacji, które świadczą dobitnie o tym, że człowiek jest w stanie kontaktować się ze światem astralnym. Kontakty z „drugą stroną” są możliwe dzięki odpowiedniej kontroli energii zwanej przez religie świata ki czy maną. Istnieje wiele uzdolnionych osób, które posiadają dar bycia medium, umożliwiający im kontakty z ludźmi już zmarłymi. Autor przytacza wiele przypadków takich kontaktów, które udowadniają, że istnieje życie po śmierci.

W nieśmiertelność duszy wierzą liczne religie na całym świecie, głosząc, że śmierć nie jest końcem ludzkiej egzystencji, a dopiero początkiem. Jednym z najznamienitszych propagatorów spirytyzmu był Hippolyte Léon Denizard Rivail, zwący siebie również jako Allan Kardec. Rivail spisał pięć książek, z których najbardziej znane to "Księga duchów", "Księga mediów" oraz "Niebo i piekło według spirytyzmu". Powyższe książki są kanonem dla osób wierzących w spirytyzm i prawdziwą skarbnicą wiedzy. „Wyższy wymiar” Meckelburga również jest wart uwagi, ze względu na liczne relacje osób biorących udział w seansach spirytystycznych oraz ciekawe i przekonujące zdjęcia. Autor udokumentował wiele wyników badań oraz eksperymentów ukazujących przejawy świadomości osób żyjących, jak i ludzi zmarłych. Przedstawił liczne sposoby jej oddziaływania na rzeczywistość, jak i płaszczyznę astralną.

„Wyższy wymiar” jest pasjonującą książką, która powinna spodobać się osobom zainteresowanym spirytyzmem. Dzięki lekturze, będziemy mogli zaznajomić się z wieloma przekazami i relacjami ludzi, którzy mieli styczność ze światem zmarłych. Ernst Meckelburg głosi na kartach swej książki, że śmierć nie jest kresem bytu ludzkiego, a po śmierci czeka nas inny, równie zdumiewający świat. Świadomość skrywa przed nami jeszcze wiele tajemnic, na które cały czas staramy się znaleźć odpowiedzi. Ciekawą książką próbującą odpowiedzieć na pytania związane ze śmiercią i ludzką świadomością jest pozycja autorstwa Gregga Bradena "Boska matryca". Jak napisał kiedyś Robert Ervin Howard w opowiadaniu o Kullu - „Zawsze rozmawiałem z martwymi... tak jak i teraz. Śmierć zaczyna się w dniu urodzin. Każdy człowiek zaczyna umierać, kiedy się rodzi. Jesteś martwy, królu Kullu, ponieważ urodziłeś się”.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Amber:
Wydawnictwo Amber
2 komentarze
Unknown pisze...

kiedyś z pewnością przeczytam.

Unknown pisze...

Pozycja dla mnie:).