niedziela, 4 września 2016

Narysuj swoje myśli. Jak skutecznie prezentować i sprzedawać pomysły na kartce papieru - Roam Dan

Email Edytuj post

Narysuj swoje myśli. Jak skutecznie prezentować i sprzedawać pomysły na kartce papieru - Roam Dan


Narysuj swoje myśli. Jak skutecznie prezentować i sprzedawać pomysły na kartce papieru - Roam Dan

Tytuł: Narysuj swoje myśli. Jak skutecznie prezentować
i sprzedawać pomysły na kartce papieru
Autor: Roam Dan
Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 22 kwietnia 2016
Liczba stron: 320


"Narysuj swoje myśli. Jak skutecznie prezentować i sprzedawać pomysły na kartce papieru" jest to pozycja ciekawa, która w jasny i przejrzysty sposób pokazuje w jaki sposób przeprowadzać swoje prezentacje i realizować pomysły. Roam Dan w tej książce objaśnia podstawowe techniki rysunków biznesowych, etapy myślenia wizualnego czy SQVID, czyli zajęcia z wyobraźni stosowanej. Pozycja ta pomorze ci otworzyć nowe i pełniejsze kanały komunikacji z twoimi klientami.

Za pomocą tej pozycji nauczymy się jak w pełni wykorzystać rysunek do celów biznesowych. Rysunek jest jednym z podstawowych narzędzi do przekazywanie swoich pomysłów czy myśli. Dlatego Roam Dan w niniejszej publikacji stara się pokazać, że rysunek może stać się bezkonkurencyjnym narzędziem w tworzeniu prezentacji biznesowych. Omawia jak w pełny sposób wykorzystać je do swojej pracy i znaleźć rozwiązania różnych z pozoru trudnych problemów i zleceń.

Wyciąganie wniosków za pomocą rysunków i myślenie wizualne w ujęciu naukowym jest podstawowym przesłaniem tej książki. Całość napisana jest lekkim i przystępnym językiem, a liczne rysunki pomagają zrozumieć opisywane porady. Autor jest specjalistą w tworzeniu prezentacji, dlatego przekazywanie wiedzy przychodzi mu lekko i nieszablonowo. Książka ta otworzy nam oczy na nowe możliwości i perspektywy. Nauczymy się jak w prosty sposób przekazać swój pomysł i zaciekawić nimi odbiorcę. Osoby potrafiące myśleć wizualnie dzięki tej pozycji rozwiną swoje umiejętności i poszerzą gamę pomysłów.

Nie od dziś wiadomo, że większość ludzi myśli obrazami. Dlatego tak ważne jest aby móc odpowiednio je wykorzystać w swojej pracy, aby osiągać jak najbardziej optymalne wyniki. W pozycji tej przeczytamy również o myśleniu wizualnym w ujęciu naukowym, co pomorze nam dokładniej poznać zgłębiany temat. Doskonale bawiłem się podczas lektury tej książki i dodatkowo nauczyłem się wielu ciekawych technik i wyciągnąłem wiele wniosków. Jak najbardziej polecam lekturę tej książki, która powinna pomóc Wam usprawnić i poprawić wyniki w swojej pracy z rysunkiem.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Helion:

Wydawnictwo Helion
3 komentarze
Lejko Buuka pisze...

chętnie przeczytam

Almead Alrack pisze...

ciekawa okładka.

Neris Iko pisze...

Jestem otwarta na każdy rodzaj książek, więc może się skuszę:)