czwartek, 23 czerwca 2016

Zatajona prawda - Łukasz Kulak

Email Edytuj post

Zatajona prawda - Łukasz Kulak


Zatajona prawda - Łukasz Kulak

Tytuł: Zatajona prawda - Łukasz Kulak
Autor: Łukasz Kulak
Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: kwiecień 2015
Liczba stron: 420


"Zatajona prawda" to pozycja opowiadająca o prawdopodobnych, dawnych dziejach ludzkości. Powstaniu człowieka oraz o tym czy jesteśmy sami we wszechświecie. Autor wysnuwa teorię jakoby jesteśmy kontrolowani potajemnie przez prastarą rasę zwaną reptilianami. Łukasz Kulak uświadamia nas, że nasza obecna rozwinięta cywilizacja została zbudowana na podstawach wcześniejszej, nie mniej rozwiniętej cywilizacji, której początki mogli dać starożytni Bogowie.

Początki znanych nam cywilizacji na ziemi nie są do końca znane, a liczne mity i legendy wspominają o tajemniczych "Przybyszach z Gwiazd". Trudno dzisiaj stwierdzić czy byli to kosmici, czy może dawno zapomniana starożytna cywilizacja, która dała początek wszystkim następnym. Autor bardziej skłania się do koncepcji, że zostaliśmy stworzeni przez kosmitów, zwanych reptilianami bądź anunnaki. Łukasz Kulak poddaje liczne dowody i hipotezy na poparcie swojej tezy. Unaoczniając nam, że technologie i religie starożytnych cywilizacji zostały nam nagle "podarowane", a nie ukształtowane przez rozwój cywilizacyjny. Ciekawe zdjęcia i interpretacja historii daje wiele powodów do zastanowienia się nad różnymi możliwościami powstania gatunku ludzkiego. Autor uważa również, że nawet w obecnych czasach jesteśmy manipulowani przez dawnych kosmicznych władców, którzy doprowadzają obecnie do wojen i ludzkich nieszczęść.

Pozycja ta jest bardzo ciekawa, potrafiąca wzbudzić zastanowienie nad różnymi aspektami naszego życia oraz historii. Liczne opisy starożytnego świata, artefaktów, bitew i legend czyta się z dużą ciekawością. Niewielu autorów porusza ten zdawałoby się temat tabu. Dlatego tym cenniejsza jest ta publikacja. Język autora jest lekki i barwny, przez co całość czyta się dość szybko. Niektóre fakty same łączą się w logiczną całość i tylko od nas zależy czy przyjmiemy je do wiadomości. Bez różnicy czy stworzyły nas gadzie byty, czy też nie. Nasza historia posiada jeszcze wiele luk, które domagają się wypełnienia. Dzięki takim ludziom jak Łukasz Kulak możemy przybliżyć się choć o mały krok do poznania prawdy o nas samych.

"Zatajona prawda" dzięki sporej dawce faktów i dowodów potrafi przynajmniej w pewien sposób przekonać do przekazywanych w niej racji. Autor pisze bardzo rzeczowo i konkretnie, dając przynajmniej powód do zastanowienia wielu sceptykom. Książka pokazuje, że wiemy niewiele o własnej historii i historii naszej planety. Minie jeszcze wiele czasu zanim tak na prawdę dowiemy się skąd pochodzimy. Nie da się ukryć, że rządy światowe i korporacje dążą do upadku ludzkości i jej zniewolenia. Bez różnicy czy są to reptilianie czy zwykli banksterzy, sami musimy walczyć o naszą wolność i poznanie prawdy o naszym pochodzeniu i tożsamości. Polecam.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Novae Res:

Wydawnictwo Novae Res
5 komentarzy
Unknown pisze...

Narobiłeś mi wielkiej ochoty na tę pozycję :P

Unknown pisze...

Książkę czytałam i bardzo mi się podobała.

Unknown pisze...

Bardzo ciekawa i rzetelna recenzja, chętnie przeczytam:)

Unknown pisze...

Brzmi bardzo zachęcająco.

Unknown pisze...

Książka wydaje się interesująca, prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu ją kupię.