wtorek, 3 maja 2016

Sprzedaż, zarządzanie i efektywność osobista w 101 praktycznych przykładach - Andrzej Niemczyk, Bartłomiej Sapała

Email Edytuj post

Sprzedaż, zarządzanie i efektywność osobista w 101 praktycznych przykładach - Andrzej Niemczyk, Bartłomiej Sapała


Sprzedaż, zarządzanie i efektywność osobista w 101 praktycznych przykładach - Andrzej Niemczyk, Bartłomiej Sapała

Tytuł: Sprzedaż, zarządzanie i efektywność osobista w 101 praktycznych przykładach
Autor: Andrzej Niemczyk, Bartłomiej Sapała
Wydawnictwo: Helon
Data wydania: 27 lipca 2013
Liczba stron: 344


"Sprzedaż, zarządzanie i efektywność osobista w 101 praktycznych przykładach" autorstwa Andrzeja Niemczyka i Bartłomieja Sapały bardzo ciekawie wprowadza w temat sprzedaży i zarządzania. Autorzy posiadają bogatą wiedzę w tym temacie i dzielą się obficie nią ze swoimi czytelnikami. Jest to doskonały poradnik dla osób, które chcą zaznajomić się z tymi z pozoru trudnymi zagadnieniami i osiągać lepsze wyniki w sprzedaży.

Na stronach książki znajdziemy wiele ciekawych porad dla menadżerów, którzy chcą osiągać lepsze wyniki w swojej firmie. Autorzy, byli handlowcy i menadżerowie posiadają sporą wiedzę praktyczną, co dodatkowo sprawia, że książkę czyta się ciekawie. Ich doświadczenie przelane zostało w tej pozycji bardzo obficie, książka pokazuje jak stać się menadżerem z prawdziwego zdarzenia i w jaki sposób zmotywować swój zespół do pracy i samo-rozwoju. Zgrany zespół to podstawa w firmie i autorzy pokazują jak to osiągnąć. Pokazują wiele sztuczek, które pozwolą Ci osiągać lepsze wyniki w sprzedaży, przedstawiając wiele wyników badan i przykładów. Pozycja ta, jest w prost idealna dla szefa, każdej firmy tej małej jak i dużej. Niemczyk Andrzej i Sapała Bartłomiej pragną pokazać czytelnikom w jaki sposób radzić sobie nawet z najbardziej trudnymi zadaniami, które stają na drodze wielu handlowców czy menadżerów.

"Sprzedaż, zarządzanie i efektywność osobista w 101 praktycznych przykładach" podzielona została na trzy części, dla handlowca, menadżera i część poświęconą efektywności osobistej. Podczas lektury można wybrać, która z nich nas bardziej interesuje i zacząć właśnie od niej. Wszystkie są przydatne i w pewien sposób się łączą, dlatego warto je przeczytać. Ten przewodnik może pomóc rozwinąć twoje umiejętności i sprawić, że dzięki tym wskazówką doprowadzisz do rozwoju swojej firmy. Sprzedaż i zarządzanie to nie łatwy kawałek chleba, w szczególności dla początkujących, dlatego zawarte w tej książce rady i przykłady powinny pomóc, każdemu szefowi, który zaczyna swoją przygodę z handlem. Pozycja napisana językiem barwnym i bogatym nie nudzi po mimo zawarcia wielu fachowych określeń, dając tym samym dobrze skonstruowany podręcznik. Oby więcej takich pozycji na naszym rynku. Jak najbardziej polecam.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Helion:

Wydawnictwo Helion
3 komentarze
Unknown pisze...

Lubię poradniki, więc może po nią sięgnę :D

Unknown pisze...

Coś dla mnie!

Unknown pisze...

Może kiedyś przeczytam, jak wpadnie mi w ręce.