czwartek, 31 grudnia 2015

Tajniki orgazmu. Niezbędnik poszukujących głębszej rozkoszy - Ken Purvis

Email Edytuj post

Tajniki orgazmu. Niezbędnik poszukujących głębszej rozkoszy - Ken Purvis


Tajniki orgazmu. Niezbędnik poszukujących głębszej rozkoszy - Ken Purvis

Tytuł: Tajniki orgazmu. Niezbędnik poszukujących głębszej rozkoszy
Autor: Ken Purvis
Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2011
Liczba stron: 544


"Tajniki orgazmu. Niezbędnik poszukujących głębszej rozkoszy" zabiera nas w głąb kobiecego jak i męskiego orgazmu. Ken Purvis przytacza wiele badań naukowców i dzieli się ze swoimi czytelnikami pokaźną wiedzą, którą posiada. Wiele osób ma problemy z osiągnięciem orgazmu, tyczy się to zarówno mężczyzn i kobiet. Pozycja ta przynajmniej w pewnym stopniu stara się udzielić odpowiedzi jak zaradzić tym problemom i zaburzeniom. Autor dzieli się również licznymi ciekawostkami z historii orgazmu jaki i pasjonującymi anegdotami.

Zawarto w tej książce najnowsze badania z zakresu biochemii orgazmu jak i ejakulacji oraz fizjologii. Duża dawka wiedzy została przedstawiona w sposób przystępny, a miejscami nawet zabawny. Pozycja ta napisana została językiem barwnym i ciekawym, wciągając czytelnika do ostatniej strony. Problemy z osiągnięciem orgazmu są powszechnym zjawiskiem, co za tym idzie książka to ma szansę pomóc wielu osobom, które borykają się z podobnymi problemami. Ken Purvis objaśnia przyczyny braku orgazmu oraz w jaki sposób najczęściej go doświadczać. W publikacji tej zawarto również liczne ćwiczenia, które pozwolą w praktyczny sposób leczyć problemy z orgazmem i ejakulacją. Wyjaśnione zostały również w szczegółowy sposób organy intymne kobiece i męskie co w bardziej obrazowy sposób pozwala zaznajomić się z opisywanymi zagadnieniami. Rzeczowa książka, wyczerpująco zgłębiająca temat.

"Tajniki orgazmu. Niezbędnik poszukujących głębszej rozkoszy" omawia liczne teorie dotyczące powstawania orgazmu, u kobiet jak i mężczyzn. Wspaniałe i zmysłowe przeżycie jakim jest orgazm zostaje nam nieco przybliżone dzięki tej pozycji. Żartobliwy i lekki styl autora pozwala cieszyć się lekturą studentom studiów seksuologicznych jak i wszystkim Czytelnikom. Tajemnicza aura orgazmu została nieco odkryta i przybliżona w sposób przystępny, a zarazem pełny i wyczerpujący. Dzięki tej książce wielu czytelników będzie patrzeć na powstawanie orgazmu w nieco inny, bardziej pełny sposób. Jak najbardziej polecam lekturę tej publikacji.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Czarna Owca:

Wydawnictwo Czarna Owca
6 komentarzy
Zakrecona pisze...

Chętnie przeczytam, zapowiada się interesująco:)

Unknown pisze...

Ciekawa pozycja na pewno warta przeczytania.

Unknown pisze...

Bardzo fajna książka, jak wpadnie mi w ręce to na pewno przeczytam.

Unknown pisze...

Może być ciekawa, okładka bardzo mi się spodobała :D.

Unknown pisze...

Książka wydaje się naprawdę interesująca ^^

Unknown pisze...

Czytałam fragment tej książki i zrobiła na mnie dobre wrażenie, dam jej szansę, za jakiś czas.