poniedziałek, 7 stycznia 2019

W poszukiwaniu źródła - korzenie cywilizacji na Ziemi - Łukasz Kulak

Email Edytuj post

W poszukiwaniu źródła - korzenie cywilizacji na Ziemi - Łukasz KulakTytuł: W poszukiwaniu źródła - korzenie cywilizacji na Ziemi
Autor: Łukasz Kulak
Wydawnictwo: Psychoskok
Data wydania: 17 czerwca 2015
Liczba stron: 316

„W poszukiwaniu źródła — korzenie cywilizacji na Ziemi” jest książką autorstwa Łukasza Kulaka, która obszernie bada hipotezę istnienia w dawnych dniach cywilizacji Atlantydy i MU. Środowiska akademickie częstokroć odrzucają tę hipotezę, jednak wiele przemawia za jej prawdziwością. Po zapomnianym świecie naszych przodków pozostało niezwykle wiele artefaktów i monumentów, które pozwalają przynajmniej w pewnym stopniu poznać ten zapomniany już niemal mityczny świat. Autor przedstawia wiele przekonujących dowodów potwierdzających istnienie prehistorycznych cywilizacji o charakterze globalnym, które posiadały niezwykle zaawansowany poziom technologiczny, przewyższający nawet nasz współczesny.

Katastrofa na skalę globalną została już naukowo dowiedziona przez wielu naukowców z całego świata. Wielki potop sprzed 12 000 lat zmiótł z powierzchni ziemi wiele wysoko rozwiniętych cywilizacji i cofnął nas do kamienia łupanego. Niektórym ludziom udało się przeżyć i ocalić resztki dawnej wiedzy z ogromnego potopu, ci nieliczni wybrani zostali później określeni jako bogowie, gdyż posiadali utraconą wiedzę. Megalityczne budowle z Göbekli Tepe, Baalbek, Egiptu, Gizy czy Meksyku dobitnie pokazują, że w dawnych czasach musiała istnieć wysokorozwinięta kultura, która pozwoliła naszym przodkom na wzniesienie tego typu budowli. Istnieje również wiele dowodów świadczących o tym, że te prastare cywilizacje dysponowały również niezwykle potężną bronią, zbliżoną do naszych bomb atomowych. Łukasz Kulak w bardzo drobiazgowy sposób bada te liczne poszlaki, które pozwalają nam poznać świat sprzed tysięcy lat.

„W poszukiwaniu źródła — korzenie cywilizacji na Ziemi” miło mnie zaskoczyła i sprawiła, że poznałem sporo nowych, ciekawych faktów. Książka w obszerny sposób przedstawia wiadomości o kulturach Atlantów i mieszkańcach kontynentu Mu. Większość wymienionych informacji w książce to zaledwie hipotezy, jednak jak najbardziej warte poznania i przeanalizowania. Kulak na poparcie swoich hipotez przedstawia również wiele badań naukowców, co dodatkowo uwiarygodnia wysnuwane tezy. Pozycja ta otwiera nam oczy na wiele arcyciekawych zagadnień, które mogą nam przybliżyć naszą tajemniczą i zawiłą historię. Polecam.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Psychoskok:

Wydawnictwo Psychoskok
4 komentarze
Unknown pisze...

Lubię tego rodzaju książki, więc chętnie przeczytam.

Anne Heronton pisze...

zapowiada się ciekawie

Gerroor Ged pisze...

Może mi się spodobać :D.

Cresto Mix pisze...

Widzę, że konkretna pozycja. Przeczytam:).