poniedziałek, 4 grudnia 2017

Moje spotkania z UFO - Marina Popowicz

Email Edytuj post

Moje spotkania z UFO - Marina Popowicz


Moje spotkania z UFO - Marina Popowicz

Tytuł: Moje spotkania z UFO
Autor: Marina Popowicz 
Wydawnictwo: Amber
Data premiery: 2017-09-19
Liczba stron: 304

„Moje spotkania z UFO” jest niebanalną książką autorstwa Mariny Popowicz, legendarnej, radzieckiej pilotki, która ujawnia sensacyjne fakty o swoich spotkaniach z UFO z czasów Związku Radzieckiego. Podczas lektury będziemy mogli poznać nieznane relacje ze spotkań z UFO słynnej „Madame MiG” oraz innych radzieckich pilotów. Niniejsza pozycja jest jedną z nielicznych rzetelnych książek zawierających wiele informacji na temat UFO. Cóż tak naprawdę wydarzyło się podczas tak zwanej katastrofy tunguskiej? Zapraszam do lektury, a z pewnością się przekonacie.


Marina Popowicz jest doprawdy fascynującą postacią, która ustanowiła, aż sto siedem lotniczych rekordów świata. Kobieta dostała przydomek tak zwanej „Madame MiG”, gdy w 1964 roku jako pierwsza kobieta-pilot przekroczyła barierę dźwięku w myśliwcu MiG-21. Marina Popowicz należy również do rosyjskiej Akademii Nauk i jest zapalonym ufologiem. Kobieta napisała kilkanaście książek poświęconych badaniom nad UFO, sprzedanych w ponad milionowym nakładzie. W niniejszej książce opisuje liczne spotkania z UFO, które miały miejsce na terenach byłego Związku Radzieckiego.

Książkę czyta się niezwykle szybko, za sprawą lekkiego języka i ciekawej, niesztampowej treści. Lektura sprawia, że nie sposób się od niej oderwać. Historia katastrofy tunguskiej po dziś dzień zawiera wiele niejasności i niedomówień, które w przynajmniej pewnym stopniu autorka stara się wyjaśnić. Niestety tuż po katastrofie przystąpiono do tuszowania wielu faktów i likwidowania świadków tamtych niecodziennych wydarzeń. Popowicz neguje wiele fałszywych dowodów i przedstawia te, które zdają się nieco bardziej wiarygodne. Przyjęło się, że rozbitym statkiem był pojazd pozaziemskiej cywilizacji, niekoniecznie musi tak być. Rozbity pojazd według niektórych badaczy mógł pochodzić z naszej planety, a dokładniej z jej wnętrza. W książce „Zaginiony świat Agharti” Alec Maclellan przytacza zaskakujące dowody, które rzucają nowe światło na tę sprawę. Maclellan wyjaśnia, że pojazdami antygrawitacyjnymi posługuje się podziemna, wysoce rozwinięta rasa z krainy Agharti, Shangri-La. Rasa posiadająca przedpotopową wiedzę pochodzącą najprawdopodobniej od cywilizacji Starszych Bogów, o której pisze między innymi Andrew Collins.

„Moje spotkania z UFO” zawiera wiele wnikliwych badań opartych na dokumentach i relacjach świadków. Autorka oddała w ręce czytelników pozycję dopracowaną i rzetelną. Według niektórych badaczy za tą tajemniczą katastrofą kryje się supertajny spisek, który może być powiązany z niemieckimi projektami maszyn antygrawitacyjncyh Die Glocke oraz Haunebu. Mitologiczne teksty również wspominają o tego typu pojazdach, hinduska Mahabharata zwie je vimanami. Ciekawi również fakt, że projekt pojazdu antygrawitacyjnego został oficjalnie opatentowany i nie przez byle koga, a przez samego znamienitego serbskiego fizyka Nikole Tesle. Możliwe jest, że w całkiem niedługim czasie te tajemnicze, sferyczne pojazdy mogą stać się powszechniejszym zjawiskiem nad naszym ziemskim niebem, szybciej niż jesteśmy w stanie przypuścić. Marina Popowicz w niniejszej książce przedstawia swoje interpretacje fenomenu UFO w ZSRR z prawdziwą dociekliwością rasowego badacza i ujawnia ukrywane przez lata sensacyjne fakty, które dobitnie pokazują, że nie jesteśmy najinteligentniejszą rasą/cywilizacją na tej planecie.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Amber:

Wydawnictwo Amber
4 komentarze
Unknown pisze...

Koniecznie muszę ją przeczytać.

Unknown pisze...

Czytałem fragment tej książki i zrobiła na mnie spore wrażenie. Niebawem z pewnością ją nabędę.

Unknown pisze...

Koniecznie zapisuję na listę do przeczytania.:)

Unknown pisze...

Chętnie sięgnę.