środa, 7 września 2016

Oficjalny album Assassin's Creed Unity - Paul Davies

Email Edytuj post

Oficjalny album Assassin's Creed Unity - Paul Davies


Oficjalny album Assassin's Creed Unity - Paul Davies

Tytuł: Oficjalny album Assassin's Creed Unity
Autor: Paul Davies
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 17 listopada 2014
Liczba stron: 192


"Assassin`s Creed Unity. Oficjalny album" jest to oficjalny album z uniwersum Assassin's Creeda. Pozycja ta powstała na podstawie znanej gry o tym samym tytule. Dopracowane wydanie od razu przyciąga wzrok, a śliczne ilustracje powinny się spodobać również osobom nie zaznajomionym z przygodami bohaterów Wielkiej Rewolucji Francuskiej. Obejrzymy katedrę Notre Dame jak żywą oraz przystąpimy do szturmu na Bastylię wraz z rozwścieczonym ludem Francji. Prześledźmy po kolei etapy powstawania gry Assassin's Creed Unity i wyruszmy ku niebezpiecznej przygodzie wraz z walecznymi Asasynami, którzy nie znają co to strach.

Artyści z Ubisoft Montreal odwalili kawał dobrej roboty i oddali w ręce miłośników uniwersum Asasynów pozycję dopracowaną graficznie i ciekawą. Książka zawiera niepublikowane grafiki i szkice, które powstawały podczas wykonywania Assassin`s Creed Unity. Miasta tętnią życiem, oblężenia zamków są widowiskowe i spektakularne, a ukazana przestrzeń, aż zapiera dech w piersiach. Poznamy okrytego mroczną sławą markiza de Sade'a, Napoleona oraz Robespierre'a, którzy zostali ukazani nad wyraz prawdziwie. Miasta ukazano widowiskowo i za to należą się ogromne brawa dla autorów. Paryż, brudny, obskurny i ponury przemawia do wyobraźni odbiorcy i ukazuje jak w dawnych czasach wyglądało jedno z najsłynniejszych miast. Niniejsza książka jest pozycją wręcz obowiązkową dla miłośników uniwersum Asasynów oraz osób lubiących piękne i dopracowane grafiki.

Niniejszy album to prawdziwa gratka dla fanów Assassin's Creed, którzy nie powinni poczuć się zawiedzeni po lekturze tej pozycji. Poznamy ewolucję bohaterów, od strony wyglądu fizycznego, ubioru czy uzbrojenia. Wszystko zostało ukazane z odwzorowaniem najmniejszych szczegółów. Dlatego jak najbardziej warto sięgnąć po ten album, gdyż możemy się z niego dowiedzieć o wiele więcej ciekawych informacji, których nie zaczerpniemy z gier czy książek. Poznamy dobrych jak i złych bohaterów, zobaczymy jak ewoluowali w umysłach autorów, aby finalnie zostać przedstawieni w grze. Dla zapalonych graczy studiowanie tej pozycji powinno być nie lada gratką.

"Assassin`s Creed Unity. Oficjalny album" ukazuje gilotyny straszące na ulicach miast, szalone bitwy czy liczne okazałe widoki. Album prezentuje się naprawdę widowiskowo, szata graficzna stoi na wysokim poziomie, a układ niniejszej pozycji został uporządkowany ciekawie i z pomysłem. Jest to kawał dobrej rozrywki, która przykuwa uwagę dbałością wykonania. Bawiłem się świetnie podczas studiowania tego albumu i polecam go każdemu fanowi przygód Asasynów oraz osobom lubiącym pozycje pięknie wykonane i zawierające sporo faktów, aby zatopili się w pełnym brutalności i wojny świecie. Polecam.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Księgarni Bookmaster:

BookMaster
4 komentarze
Unknown pisze...

Zapowiada się interesująco :D!

Yuri Ossaka pisze...

Bardzo fajna pozycja. Jak wpadnie mi w ręce to na pewno przeczytam.

Unknown pisze...

coś zdecydowanie dla mnie! uwielbiam Assassin's Creeda:D

Unknown pisze...

Brzmi bardzo zachęcająco, w szczególności dla fanów gry (do, których się zaliczam:P).