wtorek, 15 października 2013

Corbeyran, Defali - Assassin's Creed: 3 Accipiter

Email Edytuj post

 Corbeyran, Defali - Assassin's Creed: 3 Accipiter


Corbeyran, Defali - Assassin's Creed: 3 Accipiter
 
Autor: Corbeyran, Defali
Tytuł: Assassin's Creed: 3 Accipiter
Wydawnictwo: SQN
Data wydania: 2012
Liczba stron: 48
Ocena: 5+/6

Panowie Eric Corbeyran oraz Djillali Defali uraczyli nas kolejnym komiksem o przygodach walecznych Asasynów. Spodziewałem się bardzo dobrego komiksu i taki też otrzymałem. To właśnie ten tom stał się moim ulubionym, a dlaczego dowiecie się podczas czytania tego tekstu.

Nasi bohaterowie, nieustępliwi Assassyni są coraz bliżej rozwiązania zagadki, kiedy już prawie ją rozwikłują. Stają przed jeszcze większym niebezpieczeństwem, z którym nie będzie tak prosto sobie poradzić. Podczas pędzącej jak koń wyścigowy fabuły, poznajemy różne wątki oraz  obserwujemy zdarzenia z różnych perspektyw. Czy naszym bohaterom uda się poznać prawdę o tajemniczym Aquilusie i jego życiu ? Dowiecie się czytając ten komiks.

W tej odsłonie Assassin's Creeda, historia skręca w zupełnie nowym kierunku. Komiks odwołuje się momentami do "Assassin's Creed: Brotherhood". Patrząc z perspektywy trzech wydanych tomów, trzeba oddać Corbeyranowi, że potrafił stworzyć całkiem ciekawą i wciągającą fabułkę. Tworzącą jednolitą całość, intrygującą i zaskakującą czytelnika. Prace Defali, prezentują się również ciekawie i interesująco. Całość wypada bardzo pozytywnie i przystępnie.

"Assassin's Creed: 3  Accipiter" zawiera w sobie intrygującą fabułę, która wciąga fanów w sam środek wydarzeń z czasów Aquilusa i Accipitera. Fani zainteresowani serią dostają, historię ewoluującą, pełną szczegółów, która zaspokaja ciekawość, lecz pozostawia mały niedosyt i ochotę kolejnej dawki lektury. Wydawnictwo Sine Qua Non, zabiera nas w świat asasynów, w świat pełen przygód, niebezpieczeństw i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Serdecznie polecam.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tegoż komiksu serdecznie dziękuję
 wydawnictwu Sine Qua Non:

4 komentarze
Unknown pisze...

Grałam w grę Assassin's Creed i bardzo mi się spodobała, więc chętnie bym się zapoznała z tą serią komiksów :)

Anonimowy pisze...

Intrygującą recenzja, zapowiada się ciekawie.

Anonimowy pisze...

Kusisz! właśnie teraz mam ochotę na komiks w tym stylu ^^
Agneszka

Unknown pisze...

Może być ciekawy, na pewno się na niego połaszczę :D