środa, 23 maja 2018

Podziemne bazy i tunele - Richard Sauder

Email Edytuj post

Podziemne bazy i tunele - Richard Sauder


Podziemne bazy i tunele - Richard Sauder

Tytuł: Podziemne bazy i tunele
Autor: Richard Sauder
Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 27 marca 2018
Liczba stron: 288

„Podziemne bazy i tunele” autorstwa Richarda Saudera jest to fascynująca książka przekonująca, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieją podziemne bazy i przebiegające pod ziemią systemy tuneli. Autor dzieli się z nami bogatą wiedzą i przytacza obszerną bibliografię, dzięki której sami będziemy mogli jeszcze dokładniej zgłębić tajemnice licznych historii o podziemnych bazach i tunelach. Publikacja napisana jest językiem barwnym i bogatym, dzięki czemu lektura to prawdziwa przyjemność. Jedną z ciekawostek przytaczanych przez autora jest informacja, jakoby miały istnieć tam strefy dla Obcych.

Autor przekonuje swoich czytelników, że pod naszymi stopami istnieje szereg tajnych tuneli i baz. Dodatkowo poddaje możliwość istnienia tam wysoko rozwiniętej, zamierzchłej cywilizacji. W niniejszej książce przeczytamy o tajnych, rządowych projektach, jak choćby: NSTM-ach - Podziemnej tunelującej maszynie jądrowej. Co rząd USA i Pentagon usiłowały ukryć przed światem w ostatniej fazie zimnej wojny? Richard Sauder opisuje również, że od czasów II wojny światowej do końca zimnej wojny amerykański przemysł zbrojeniowy i agencje federalne konstruowały podziemne budowle – głęboko ukryte, świetnie wyposażone i zdolne pomieścić wielką liczbę ludzi.

Książkę czyta się szybko, z dużą ciekawością, a lekki i barwny język autora sprawia, że od lektury nie sposób się oderwać. Historia podziemnych baz po dziś dzień zawiera wiele niejasności i niedomówień, które w przynajmniej pewnym stopniu autor stara się rozwiać. Richard Sauder neguje wiele fałszywych dowodów i przytacza te, które zdają się nieco bardziej wiarygodne. Autor jest pierwszym badaczem, który systematycznie, od ponad dwudziestu lat zajmuje się tym zagadnieniem.

Jest to niezwykle ciekawa i porywająca książka, przedstawiająca czytelnikowi dowody na istnienie podziemnych, tajnych baz. Autor analizuje również przeróżne plany i patenty, które potwierdzają istnienia ogromnych, podziemnych kompleksów. Całość czyta się niezwykle ciekawie, aż nie można się oderwać od lektury. Z pewnością jeszcze nie raz sięgnę po tego typu pozycję, gdyż stwierdzam, że jak najbardziej warto. Serdecznie polecam.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Amber:

Wydawnictwo Amber
6 komentarzy
Ricardo Allba pisze...

brzmi ciekawie ^^

Zaczytana Zośka pisze...

Skoro tyle osób zachwala to chyba warto się z nią zapoznać ;).

Allek Gonrovi pisze...

Przeczytane, jedyne co mogę zrobić to polecić tę książkę.

Madzi Aczek pisze...

Super pozycja !

Ricardo Allba pisze...

Rewelacyjna książka.

Allek Gonrovi pisze...

Na tą pozycję koniecznie muszę znaleźć czas.