poniedziałek, 5 marca 2018

Brama 2(7) 2017

Email Edytuj post

Brama 2(7) 2017


Brama 2(7) 2017

Tytuł: Brama 2(7) 2017
Redaktor naczelny: Paweł Kwiecień
Wydawca: SAPiK
Data wydania: 2017
Liczba stron: 60
Cena: 13 zł

Kolejny numer „Bramy” trafił w moje ręce. W środku jak zwykle znajdziemy sporo ciekawych tekstów, od opowiadań po ciekawe artykuły i recenzje. Lektura jak zwykle sprawiła mi sporo frajdy, a zapoznanie się z kolejnymi fantastycznymi artykułami dostarczyło dużej dozy inspiracji do tworzenia własnych tekstów. Jest to jedno z lepszych czasopism na naszym rynku, tworzone przez rasowych fanów fantastyki.

Z opowiadań tym razem moją uwagę przykuły „Włóczykij” Marka Zychli z cyklu „Duszności". Tekst szybko się czyta, za sprawą lekkiego i barwnego języka. Autor potrafi w ciekawy sposób wciągnąć czytelnika w swą opowieść, sprawiając, że ciągle mamy ochotę na więcej. Kolejną historią wartą poznania jest „Zazdrośnik” Michała Stonawskiego, jest to dosadnie napisane opowiadanie, które wciąga już od samego początku. Główny bohater potrafi zwrócić uwagę czytelnika podczas czytania, sprawiając, że jego losy nie są nam obojętne. Przeczytajcie, a nie pożałujecie.

Podczas lektury magazynu natrafimy również na artykuł Agnieszki Pileckiej „Gry z pazurem” traktujący o serii gier Granny. Lubię ich pozycje, dlatego tym chętnie przeczytałem ten artykuł. Tekst napisany porządnie i lekko, warto przeczytać.

W magazynie znajdziemy również o wiele więcej ciekawej treści, jest to bardzo udany numer, który powinien poznać, każdy prawdziwy fan fantastyki. Całość odebrałem bardzo pozytywnie. Umieszczone na okładce numeru grafiki autorstwa Grega Bobrowskiego cieszą oczy i sprawiają, że nie można przejść obok „Bramy” obojętnie. Powinniście znaleźć w tym numerze coś, co Was zaciekawi. Polecam Wam jego lekturę, nie powinniście żałować.

Za możliwość zapoznania się z nowym numerem dziękuję
Redakcji czasopisma Brama

czasopismobrama.pl
4 komentarze
Yukka Amano pisze...

Cthulhu rządzi!:D

Myukki - Chan pisze...

interesująca gazeta

Yuri Ossaka pisze...

Jak wpadnie mi w łapki to przeczytam.

Gerroor Ged pisze...

No, widzę, że muszę nadrobić zaległości.