wtorek, 12 września 2017

DAN-SHA-RI. Jak posprzątać, by oczyścić swoje serce i umysł - Hideko Yamashita

Email Edytuj post

DAN-SHA-RI. Jak posprzątać, by oczyścić swoje serce i umysł - Hideko Yamashita


DAN-SHA-RI. Jak posprzątać, by oczyścić swoje serce i umysł - Hideko Yamashita

Tytuł: DAN-SHA-RI. Jak posprzątać, by oczyścić swoje serce i umysł
Autor: Hideko Yamashita
Wydawnictwo: Literackie
Data wydania: 30 sierpnia 2017
Liczba stron: 192


„DAN-SHA-RI. Jak posprzątać, by oczyścić swoje serce i umysł” jest ciekawą pozycją, która pomoże Wam posprzątać swoje otoczenie i sprawić, że nabierze ono nieco więcej harmonii. Autorka sprzedała ponad trzy miliony egzemplarzy swojej książki, co sprawia, że jest ona z pewnością warta uwagi. Rewolucyjne teorie Hideko Yamashity zyskały sobie wielu miłośników, którzy również cenią sobie minimalizm i harmonię w domu, jak i otoczeniu. Czy chcecie poznać trzy filary DAN-SHA-RI? Jeżeli tak to zapraszam do lektury tej recenzji.

Dzięki niniejszej książce Hideko Yamashita chce pokazać nam swój sposób na zapewnienie porządku i harmonii w domu oraz najbliższym otoczeniu. Autorka pokazuje jak nauczyć się selekcji posiadanych przedmiotów oraz jak zerwać z nadmiernym przywiązaniem do otaczających nas rzeczy. Według porad autorki stosując technikę DAN-SHA-RI, staniemy się szczęśliwszymi ludźmi, którzy dostąpią głębokiej przemiany duchowej.

Trzy filary DAN-SHA-RI, to:

Dan – odmowa. Należy powiedzieć „nie” kolejnym nowym i bezużytecznym przedmiotom, które chcą stać się częścią naszego życia.

Sha – wyrzucanie. Pozbycie się przedmiotów, które przepełniają naszą przestrzeń.

Ri – odcięcie się, rezygnacja z przywiązania do przedmiotów. Dzięki technikom DAN-SHA możemy uzyskać stan lekkości oraz wolności, odzyskamy nasze prawdziwe i głębokie ja.

„DAN-SHA-RI. Jak posprzątać, by oczyścić swoje serce i umysł” powinna przypaść do gustu osobom lubiącym panować nad przestrzenią dookoła siebie. Książka napisana jest lekkim językiem, dzięki czemu czyta się ją dość szybko. Liczne techniki zostały opisane ciekawie i z pomysłem, sprawiając, że każdy czytelnik powinien znaleźć w niej coś dla siebie. Wiele osób jest przywiązanych do swoich ulubionych rzeczy, jednak może warto czasami zrobić w nimi porządek, uporządkować swoje otoczenie, aby móc lepiej w nim odpocząć i się wyciszyć. Jak najbardziej polecam.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Literackiemu:

Wydawnictwo Literackie
3 komentarze
Unknown pisze...

ciekawa publikacja.

Unknown pisze...

Lubię tego rodzaju poradniki :D

Unknown pisze...

Muszę ją dorwać:)