środa, 8 lutego 2017

Grafika wektorowa. Szkolenie podstawowe. Wydanie II - Von Glitschka

Email Edytuj post

Grafika wektorowa. Szkolenie podstawowe. Wydanie II - Von Glitschka


Grafika wektorowa. Szkolenie podstawowe. Wydanie II - Von Glitschka

Tytuł: Grafika wektorowa. Szkolenie podstawowe. Wydanie II
Autor: Von Glitschka
Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 26 sierpnia 2016
Liczba stron: 262


„Grafika wektorowa. Szkolenie podstawowe. Wydanie II” jest książką przeznaczoną specjalnie dla osób chcących zdobyć umiejętności w posługiwaniu się grafiką wektorową. Jest to przewodnik, który pomoże początkującym twórcom zacząć tworzenie zaawansowanych i rozbudowanych projektów. Poznamy także liczne techniki i instrukcje, które są obowiązkową wiedzą z dziedziny grafiki. W niniejszej pozycji znajdziemy wiele porad i trików, dzięki, którym nasza kreatywność i pomysłowość będzie mogła rozkwitnąć.

Von Glitschka w prosty i rzetelny sposób opisał, w jaki sposób możemy stworzyć swoją pierwszą grafikę wektorową. Wszystko zostało zwięźle opisane i opatrzone licznymi ilustracjami przykładowymi. Wiedza zawarta w tej książce pozwoli lepiej zabrać się za wykonywanie swoich pierwszych projektów. Autor opisuje liczne instrukcje i techniki, na podstawie których wykonywanie nawet zaawansowanych prac stanie się dużo łatwiejsze. Von Glitschka sprawił, że grafika wektorowa stała się przystępniejsza i łatwiejsza w codziennym stosowaniu.

Lektura tej książki sprawi, że czytelnik po wykonaniu zawartych w niej ćwiczeń będzie potrafił realizować swoje nawet najbardziej zaawansowane zamysły artystyczne. Przewodnik ten pokazuje, że wykonywanie rysunków na papierze jest nadal istotnym elementem, bez którego nie może się obejść profesjonalny grafik. Informacje zawarte w tej książce pomogą wielu osobom, bez znaczenia na używany program graficzny. Jeżeli wykorzystujesz do swojej pracy, chociażby CorelDRAW, Inkscape'a czy Adobe Illustratora to ten poradnik jest jak najbardziej dla ciebie. Zawarte w tej książce porady są uniwersalne i przydadzą się każdej osobie chcącej stworzyć swoje doskonałe i doszlifowane prace.

Po lekturze tego poradnika nie zawiodłem się i wyniosłem dzięki niej sporą porcję przydatnej wiedzy. Von Glitschka pisze prostym i zwięzłym językiem, dzięki czemu w szybki sposób możemy przyswoić sobie przytaczane porady. Nauka grafiki wektorowej może być łatwa i przyjemna, jeżeli mamy pod ręką poradniki takie jak ten. Książka zawiera wiele klarownych i kolorowych ilustracji, dzięki którym w łatwiejszy sposób przyswoimy sobie zawarte porady i techniki. Polecam lekturę tej książki. Powinna pomóc Wam stworzyć swoje pierwsze zdumiewające prace z użyciem grafiki wektorowej.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Helion:

Wydawnictwo Helion
5 komentarzy
Wiktor Zwycięzca pisze...

Dam jej szansę.

Annetta Zygiel pisze...

chętnie przeczytam

L.V.V. Sasha pisze...

Może po nią sięgnę...:)

Ricardo Allba pisze...

Bardzo fajna książka napisana w przystępny sposób.

Aemii Enekko pisze...

Ciekawa recenzja.