czwartek, 24 listopada 2016

Sweet Ache. Krew gęstsza od wody - K. Bromberg

Email Edytuj post

Sweet Ache. Krew gęstsza od wody - K. Bromberg


Sweet Ache. Krew gęstsza od wody - K. Bromberg

Tytuł: Sweet Ache. Krew gęstsza od wody
Autor: K. Bromberg
Cykl: Driven (tom 6)
Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 3 sierpnia 2016
Liczba stron: 456


„Sweet Ache. Krew gęstsza od wody” autorstwa K. Bromberg po raz kolejny zabiera nas w świat płomiennych uczuć i skomplikowanych relacji. Kolejna powieść z serii „Driven” przeniesie nas do zagmatwanej gry uczuć, gdzie wszystko jest możliwe. Gdy Rylee zaznaje w końcu szczęścia małżeńskiego z Coltonem kolejna para zaczyna przeżywać miłosne rozterki i dylematy miłosne. Skomplikowana gra uczuć po raz kolejny rozkręca się niespodziewanie i nie wiadomo dokąd zabierze Quinlan Westin i Hawkina Playa.

Hawkin jest sławnym muzykiem, który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród płci przeciwnej. Pewnego dnia zakłada się z kolegą z zespołu, że zaciągnie do łóżka Quinlan Westin, siostrę Coltona. Z początku Quinlan opiera mu się, aby z czasem zapałać do niego głębokim i prawdziwym uczuciem. Czy mężczyzna uwiedzie kobietę i wygra zakład? Czy ich miłość ma szansę rozkwitnąć i dać im obojgu szczęście? Czy ich zagmatwane relacje mają szansę przerodzić się w coś poważniejszego wbrew wielu przeciwnością losu?

Powieść nie zawodzi i czyta się ją dosyć szybko. Literatura erotyczna również potrafi nieść za sobą przesłanie i niniejsza książka potrafi przekazać wiele wartości pod płaszczykiem pikantnych opowieści. Autorka nie przekracza dobrego smaku i sprawia, że liczne opisy rozpalają tylko zmysły czytelnika. Bohaterowie są realistyczni, a ich wybory nie raz potrafią wzbudzić mocniejsze bicie serca. Z dużą ciekawością czytałem o perypetiach Quinlan i Hawkina, które zostały nakreślone z wyczuciem i dużą dozą wrażliwości. Książka daje do myślenia i sprawia, że chce się sięgać po pozycje spod pióra K. Bromberg.

„Sweet Ache. Krew gęstsza od wody” jest udaną kontynuacją, którą powinni polubić fani romansów i pikantnych opowieści. Dzięki książce przeniesiemy się w świat namiętności i ogromnych pasji, które potrafią rozpalić zmysły czytelnika niemal do czerwoności. K. Bromberg potrafi budować napięcie i igrać ze zmysłami czytelników, za co należą się spore brawa dla autorki. Cykl „Driven” jest ciepło oceniany przez czytelników, jak również przez wielu znawców literatury. Moim zdaniem całkiem zasłużenie. Serdecznie polecam.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Editio:

Wydawnictwo Editio
8 komentarzy
Paula Jagoda pisze...

Mam ogromną ochotę przeczytać tą książkę, tym bardziej, że autorką jest K. Bromberg.

Happy Makane pisze...

Bardzo fajna pozycja.

Zaczytana Zośka pisze...

Jak wpadnie mi w ręce to przeczytam. :)

Aemii Enekko pisze...

Po Twojej recenzji stwierdzam, że książka może być ciekawa.

Claudia de Rodrigez pisze...

Z pewnością sięgnę po nią, a okładka niezwykle mi się spodobała;p

Majka Lato pisze...

Zdecydowanie moje klimaty. Ciekawa recenzja.

Roberta Raj pisze...

Jak będę miała okazję to prawdopodobnie przeczytam

DarkLight pisze...

Warta przeczytania, K. Bromberg potrafi zaciekawić czytelnika (jeżeli oczywiście się lubi romanse ;p).