wtorek, 27 września 2016

Hard Beat. Taniec nad otchłanią - K. Bromberg

Email Edytuj post

Hard Beat. Taniec nad otchłanią - K. Bromberg


Hard Beat. Taniec nad otchłanią - K. Bromberg

Tytuł: Hard Beat. Taniec nad otchłanią
Autor: K. Bromberg
Cykl: Driven (tom 7)
Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 28 września 2016
Liczba stron: 352


Siódmy już tom z cyklu "Driven" zabiera nas w burzliwą opowieść o miłości, gdzie wszystkie chwyty są dozwolone. Tanner i Beaux zmagają się z wieloma kłopotami i trudnościami w swoim życiu, nie mogąc zaznać szczęścia w miłości. Podczas lektury śledzimy liczne sukcesy i porażki bohaterów, które niejednokrotnie intrygują i budzą ciarki na plecach. Dla wielbicieli romansów jest to prawdziwa gratka, która pokazuje prawdziwe dramatyczne i emocjonujące sytuacje z życia bohaterów.

Tanner Thomas jest reporterem wojennym, jego życie wywraca się do góry nogami, gdy ginie jego narzeczona Stella. Zrozpaczony mężczyzna aby zapomnieć o doskwierającym bólu po stracie partnerki, rzuca się w wir pracy. Bierze kolejne niebezpieczne zlecenia i niespodziewanie zakochuje się po raz kolejny. Poznaje Beaux Croslyn, która staje się jego partnerką zawodową. Po pewnym czasie zakochują się w sobie z wzajemnością i oddają płomiennemu uczuciu. Niestety ich przeszłość zaczyna powracać, zagrażając ich co dopiero rodzącemu się związkowi jak i ich życiu.

Powieść zaskakuje, a bohaterowie dają się lubić. K. Bromberg spisała się doskonale i oddaje w ręce czytelników powieść dopracowaną i ciekawą. Napisana lekkim językiem, powinna spodobać się miłośnikom romansów. Świat namiętności zostaje otworzony przed czytelnikiem, a burzliwa akcja mknie w szybkim tempie. Autora znakomicie oceniana na całym świecie, zdobywa coraz większą popularność również w Polce. Cykl "Driven" jest debiutem autorki, jednak bardzo ciepło przyjętym, którego kolejne tomy są wyczekiwane z ogromnym entuzjazmem. Relia powieści są wielowątkowe, skompilowane, pełne płomiennej pasji, które chłonie się od pierwszej do ostatniej strony.

"Hard Beat. Taniec nad otchłanią" jest udaną kontynuacją już dość długiego cyklu. Jest to powieść romantyczna z dozą wątków erotycznych, nie zabraknie pikantnych scen i żarliwych opisów. Potrafiących przyprawić o mocniejsze bicie serca. Autorka nie oszczędzi nam dramatycznych wydarzeń i psychologicznych zabiegów, które sprawią, że z biegiem czytania sytuacja robi się coraz bardziej emocjonująca. Zakończenie zaskakuje, wzmagając ochotę na kolejną dawkę porywającej lektury.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Editio:

Wydawnictwo Editio
4 komentarze
Unknown pisze...

już nie mogę się doczekać kolejnego tomu;p

Michał Anioł pisze...

Bardzo chętnie po nią sięgnę.

Unknown pisze...

wydaje się być godna uwagi

Unknown pisze...

Książka rewelacyjna, w szczególności dla miłośniczek romansów :D