poniedziałek, 12 października 2015

Agent. Zakładniczka - Chris Bradford

Email Edytuj post

Agent. Zakładniczka - Chris Bradford


Agent. Zakładniczka - Chris Bradford

Tytuł: Agent. Zakładniczka
Autor: Chris Bradford
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 17 czerwca 2015
Liczba stron: 432


"Agent. Zakładniczka" przyciąga ciekawie wykonaną okładką oraz interesującym opisem. Fabuła została wykreowana niebanalnie, a bohaterowie zaskakują niemal na każdym kroku swoimi zachowaniami. Powieść Chrisa Bradforda już po kilku stronach wciąga w swój świat, sprawiając, że od lektury nie można się oderwać. Wybór tej pozycji był strzałem w dziesiątkę, dzięki niej spędziłem emocjonująco czas nie nudząc się ani przez moment.

Connor Reeves jest czternastoletnim chłopakiem, agentem ochrony, mistrzem sztuk walki oraz doskonałym ochroniarzem chroniącym z narażeniem własnego życia zakładników. Przyszło mu żyć w niebezpiecznym świecie, gdzie nigdy nie można być pewnym, z której strony nadejdzie niebezpieczeństwo. Nastolatek wkrótce zostanie poddany próbie, gdzie jego umiejętności zostaną wystawione na wielki test. Tym razem zadanie jest bardzo poważne i sięga szczytów władzy. Reevesowi przyjdzie ochraniać córkę prezydenta.

Pierwszy tom trylogii o Agencie został wydany w Polsce i od razu przypadł do gustu polskim czytelnikom. „Agent. Okup” jest już w przygotowaniu i z pewnością zaskoczy nas pozytywnie (przynajmniej miejmy taką nadzieję). Książka pisana jest lekkim i barwnym jękiem, dzięki czemu czyta się szybko i z przyjemnością. Bohaterowie zostali stworzeni z krwi i kości sprawiają, że jeszcze bardziej można się z zżyć z przedstawionymi postaciami. Książka doskonale opisuje treningi sztuk walki i kładzie duży nacisk na szybką akcję. Sprawiając, że emocje nie opuszczają, aż do przewrócenia ostatniej strony. Z pewnością sięgnę po kolejną książkę z pod pióra tego autora, ponieważ stwierdzam, że na prawdę warto.

"Agent. Zakładniczka" to pierwszy tom planowanej serii, która daje zapowiedź wspaniałej lektury. Jest to lekka i wciągająca powieść, która potrafi nieźle wciągnąć. Szybka, wartka akcja to największy plus tej pozycji. Pomysł wykonany został profesjonalnie, jak na debiut, to bardzo przyjemna pozycja. Ciekawie skonstruowane wątki fabularne oraz barwny język sprawiają, że czyta się dość sprawnie i szybko. Doskonała, lekka lektura sprawiająca, że czas upływa jakoś tak milej. Gorąco polecam.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Nasza Księgarnia:

Wydawnictwo Nasza Księgarnia
6 komentarzy
Unknown pisze...

Słyszałem, że książka jest dobra, już dopisałem ją do swojej listy zakupowej:)

Yuri Ossaka pisze...

Chętnie przeczytam, ciekawa recenzja^^

Unknown pisze...

po książkę z pewnością sięgnę

Unknown pisze...

Zapowiada się interesująco :D

Unknown pisze...

Nie znam jeszcze tej serii, ale wydaje się interesująca. Chyba się na nią połaszczę:).

Unknown pisze...

Może kiedyś przeczytam, lecz na razie nie mam na nią czasu .