środa, 13 lipca 2016

Agent. Okup - Chris Bradford

Email Edytuj post

Agent. Okup - Chris Bradford


Agent. Okup - Chris Bradford

Tytuł: Agent. Okup
Autor: Chris Bradford
Cykl: Agent
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2016
Liczba stron: 432


"Agent. Okup" autorstwa Chrisa Bradforda to druga część cyklu Agent, która po raz kolejny zabiera nas do świata pełnego niebezpieczeństw i szybkiej akcji. Connor Reves to czternastoletni agent, który musi zmierzyć się z kolejną niebezpieczną misją. Tym razem ochroną bliźniaczek Sterling, córek bogatego i wysoko postawionego magnata prasowego. Operacja Gemini nie należy do łatwych, dlatego razem z agentem Bradfordem będzie współpracować agentka Ling. Niebezpieczeństwa jakie napotkają mogą ich przerosnąć...

Agent Connor Reeves jest mistrzem w swoim fachu, ekspert sztuk walki i doskonały ochroniarz zostaje wynajmowany do najtrudniejszych misji. Jedną z nich jest zlecenie ochrony córek australijskiego magnata prasowego, które są jego oczkiem w głowie. Z pozoru wszystko dopięto na ostatni guzik, jednak nie dopilnowano wszystkiego należycie. Gdy byli na pełnym morzu zostali zaatakowani przez bezwzględnych piratów, którzy przełamali skrupulatne zabezpieczenia. Porwali jacht w celu zainkasowania wielomilionowego okupu, a Connor Reeves musi po raz kolejny wykaraskać się ze sporych tarapatów.

Nie zawiodłem się na tej kontynuacji, autor spisał się całkiem dobrze i oddał w ręce czytelników pozycję dopracowaną i ciekawą. Kolejne przygody agenta Connora Reevesa budzą duże emocje i zachęcają do lektury. Akcja pędzi w szybkim tempie dlatego nie znajdziemy ani chwili na nudę. Wątki fabularne zostały skonstruowane przemyślanie, przez co jesteśmy zaskakiwani dość często podczas lektury nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Bohaterowie również wypadają na plus, główny bohater daje się lubić i z przyjemnością czytamy o jego dalszych przygodach. Dowiadujemy się nieco więcej informacji na temat agencji, jak i samego głównego bohatera. Z pewnością sięgnę po kolejny tom, gdyż stwierdzam, że na prawdę warto.

"Agent. Okup" zaskakuje pozytywnie szybką akcją, barwnymi bohaterami i zaskakującym zaskoczeniem. Książka przeznaczona raczej dla nastolatków powinna przypaść do gustu również starszym czytelnikiem, choćby dlatego, że jest dobrze napisana. Z niecierpliwością oczekuję kolejnego tomu o przygodach agenta Reevesa. Autor zaciekawił mnie swoim cyklem i mam nadzieję, że w kolejnym tomie spisze się równie ciekawie. Historia rodem z Jamesa Bonda na pewno dostarczy Wam sporej dawki emocji i mocnych wrażeń. Jak najbardziej polecam.

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję
Wydawnictwu Nasza Księgarnia:

Wydawnictwo Nasza Księgarnia
5 komentarzy
Sylwia W. pisze...

Po prostu zakochałam się w tej książce :)

Wiktor Zwycięzca pisze...

Nie znam jeszcze tej serii, ale wydaje się interesująca.

Claudia de Rodrigez pisze...

Chyba się na nią połaszczę.

Lejko Buuka pisze...

Zapowiada się interesująco :D

Anne Heronton pisze...

Chętnie przeczytam, ciekawa recenzja.